EMI Music Poland i portal Klipon.pl ogłaszają konkurs na wykonanie teledysku dla zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów. Do wygrania 5000zł. Zwycięski Klip będzie promowany przez EMI Music Poland i portal Klipon.pl

Zasady są proste. Zrób klip do utworu „Dziękuję Ci Perełko” zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów. Technika dowolna. Możesz wykonać teledysk do całej piosenki bądź przesłać 40 sekundowy projekt wraz z pełnym scenariuszem.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Oceniane będzie nie tylko rzemiosło i jakość techniczna ale również pomysłowość i oryginalność.

Zwycięzca zostanie wyłoniony  dwuetapowo – w drodze głosowania internetowego i wyboru przez jury, złożone z przedstawicieli wytwórni EMI Music Poland, zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów i portalu Klipon.pl.

Zwycięski teledysk będzie wykorzystany w oryginalnej formie z możliwością dołączenia scen z wizerunkiem zespołu. Teledysk będzie promować najnowszy album zespołu „Odrodzenie”.

Każdy konkursowy teledysk może być wykorzystany do promocji zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów, a jago autor będzie miał szansę pokazania swoich możliwości szerokiemu gronu odbiorców.

Konkurs trwa od 17.09.2012

Głosowanie internetowe, w wyniku którego zostanie wyłonionych 10 prac finałowych:

20.10.2012 – 30.11.2012

Wybór zwycięzców przez jury: 1.12.2012 – 7.12.2012

Ogłoszenie wyników i zakończenie konkursu 10.12.2012

Konkursowe teledyski można przesyłać do końca I etapu – głosowania internetowego (30.11.2012). Żeby zebrać wystarczającą ilość głosów, potrzebnych do zakwalifikowania się do II Etapu, polecamy przesłać swoją pracę konkursową jak najszybciej.

Nagroda główna zostanie wręczona w siedzibie EMI Music Poland w Warszawie.

Konkurs dostępny jest pod adresem:

http://www.klipon.pl/konkurs.html

Komentarze

Komentarz