Długo zapowiadana debiutancka płytaAdeezatytułowana „Dla ziomali rap” będzie miała swoją premierę 27 lutego i zostanie wydana nakładem RW Records. Dziś poznajemy pełną tracklistę oraz gości na płycie

– Album „Dla ziomali rap” jest skierowany głównie do moich rówieśników, czyli młodych ludzi, którzy zaczynają dopiero ogarniać dojrzałość – tłumaczy Adee. – Pokazuję na nim, o ile ciekawsze staje się życie, kiedy człowiek robi to, co kocha, kiedy ma jakąś pasję. W tych czasach nie dało się oczywiście pominąć kwestii finansowych, zajawka kosztuje a pieniądze nie leżą na ulicy. Jednak można się rozwijać, nie zarabiając na muzyce a tylko inwestując w nią. Jest szansa, że kiedyś to zaowocuje. Poza tymi kwestiami, poruszyłem też proste tematy z życia codziennego, gdyż chciałem podzielić się wnioskami z moimi słuchaczami. Na krążku nie ma wszelkiego rodzaju złożonych metafor, filozofii wyjętych z portali i słów, których znaczenia nie rozumiem – skupiłem się na treści i prostym, jasnym formułowaniu swoich myśli. Szczerość i janość wypowiedzi to coś co cenię w muzyce najbardziej od zawsze i nie omieszkałem napisać także o tym. Do współpracy zaprosiłem jednego z moich pierwszych idoli, którego styl cechują właśnie te dwie cechy, Boxiego – znanego ze składu 834. Tak powstał utwór „Słowo”. W jednym z numerów gościnnie udziela się także młody raper Nyskiej formacji SouthBlunt System a także dwaj reprezentanci lokalnej sceny rapowej – Krusz i Cornolio. Za scratche i cuty odpowiedzialny jest DJ Danek, z którym współpracę nawiązaliśmy za pośrednictwem wytwórni Step Records – dodaje.

Tracklista

 

1.Introwizacja (Autentyczność) (CutyDj Danek)
2.Dla ziomali rap
3.Niedoceniani ft. SouthBlunt System, Krusz
4.Bez pośpiechu (CutyDj Danek)
5.Choć raz
6.To było piękne (CutyDj Danek)
7.(Nie)mały problem ft. Cornolio

8.16 wersów
9.Poważny plan
10Słowo ft. Boxi (CutyDj Danek)
11.Nie znają mnie
12.Żyję jak lubię
13.Na zakończenie

Adee postanowił także udostępnić do odsłuchu pierwszy singiel z nadchodzącej płyty – jest nim utwór „Poważny plan”.


Przypomnijmy, że niedawno Adee podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią RW Records.– Wytwórnia RW Records powstała z myślą o promocji przede wszystkim młodych, utalentowanych artystów – tłumaczy Robert Woźniak, szef RW REcords. – Szybko zainteresowaliśmy się Adee, gdyż jest to niezwykle płodny muzyk o naprawdę olbrzymim potencjale – dodaje.

Adee zajął się rapowaniem już jako kilkunastolatek. Pierwsze składy, w których tworzył to Infekcja i Spółka Akcyjna. Razem ze Spółką Akcyjną nagrał nielegal „AtoMiStykamixtape” i niedługo potem swoją pierwszą solową EP-kę zatytułowaną „Mówię, że błądzę”. Muzyk szybko postanowił postawić na rozwój solowy. Liczne udziały w lokalnych koncertach oraz zaproszenia na featuringi zaowocowały zwiększonym zainteresowaniem i ostatecznie podpisaniem w roku bieżącym kontraktu z RW Records. Spodziewana premiera pierwszej solowej płyty Adee to 27 luty 2013 roku.

Więcej:

www.facebook.com/adeemusic

http://www.facebook.com/rwrecordspl

 

Komentarze

Komentarz