Muzyka_do_nakrecenia

Zapraszamy do głosowania internautów! Rozpoczął się kolejny etap konkursu „Muzyka do nakręcenia”. Wybranych zostało dziesięć, najlepszych zdaniem jurorów piosenek, spośród których internauci wybiorą zwycięski utwór. Główną nagrodą dla zespołu będzie nakręcony przez profesjonalnych filmowców teledysk oraz jego promocja w mediach. To wielka szansa dla muzyków i możliwość okazania wsparcia przez fanów.Aby oddać głos na swojego faworyta, do 9 października do godz. 22.00należy wejść na stronę http://nuplays.pl/contest, a następnie wskazać wybrany utwór.Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sponsorów konkursu – ZyXEL Communications i Progresja Music Zone.

Spośród zgłoszonych 93 utworów, każdy z jurorów mógł wytypować tylko jeden. Jury w składzie: Partyk Lewandowski – Festiwal Audiowizje, Jan Okulicz Kozaryn – tlumtlum.pl, Paweł Soproniuk–NuPlays, Radek Szatkowski – Bemowo.fm oraz Konrad Kotlarski  – Progresja Music Zone zdecydowało, że w drugim etapie konkursu, o głosy internatów powalczą:ShataQS z piosenką „You’rebeautiful”,  Flu&B z „GettinDarker”, HOAP z „New World”, Dzikie Jabłka z „Zielona Rutka”, Holly Blue,  Killing Silence z „Consciation”, The Blue Magician z „Control”, Zimowa z „Cover the fall”, Czary Mary Koszmary i Ćmy z „Ostatni ziemski akt”, LABAJ z „Sorrow”.

Uzasadnienia dla wyborów Jury oraz szczegółową punktację przyznaną poszczególnym utworom znajdziecie na blogu platformy NuPlays pod adresem: http://blog.nuplays.pl/nuplayspolska/entry/muzyka-do-nakrecenia-mamy-finalistow

O tym kto zostanie zwycięzcą konkursu, zdecydują internauci, którzy na oddanie swojego głosu mają czas do 9 października do godziny 22.00.Każdy ma prawo do jednego głosu, a następnie weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych prze Sponsorów. Od firmy ZyXEL Communications są to: serwer multimedialny NSA 320 oraz dwa routery NBG-418N, od klubu Progresja Music Zone są to: cztery zaproszenia na dowolny, organizowany przez klub koncert, od NuPlays – dziesięć dostępów do streamingu live dowolnego koncertu transmitowanego przez platformę.

Do piosenki, która zdobędzie największa ilość głosów internautów, wybrana przez TLUMTLUM ekipa zrealizuje teledysk w czasie warsztatów na Festiwalu Audiovizje, który odbędzie się w dniach 21-25 października w Toruniu.

Komentarze

Komentarz