tes_feat._ela_kozuchowska-_zmienilam_sie_okladka_singlaJuż w najbliższą niedzielę (29.09.) na iTunes odbędzie się premiera singla Tes zatytułowanego „Zmieniłam się”. Cieszący się dużą popularnością i bardzo ważny dla raperki utwór będzie nareszcie dostępny w sieci w znakomitej jakości

– Muzyką zajmuję się  od 8 lat, a genezą mojej twórczości jest hip hop, jednak w „Zmieniłam się” chciałam przede wszystkim pokazać muzykalność, jaką zaczęłam w sobie odkrywać i co ważne, rozwijać ją w sobie na nowo każdego dnia – mówi Tes. – To zupełnie coś nowego w mojej twórczości. Praca nad tym utworem trwała kilkanaście dni, każdy dźwięk dopracowywaliśmy godzinami. Tutaj największe ukłony dla Sebastiana Kreta, który wyprodukował ten numer od początku do końca: osobiście zgrywał każdy dźwięk, zajął się aranżacją, mixem. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszej współpracy. Ela Kożuchowska dograła swoje partie wokalne w refrenach, a ja zajęłam się warstwą liryczną utworu. Lirycznie to podsumowanie wszystkich moich lat, doświadczeń, wniosków, ale na tyle uniwersalne, że myślę, że każdy odnajdzie w tym numerze choć trochę siebie – dodaje Tes.

Klip do „Zmieniłam się”

Wydawcą singla „Zmieniłam się” jest agencja SoundArt. – Tes jest jedną z najbardziej znanych polskich raperek i w mojej opinii jedną z najlepiej rokujących. – mówi Zbigniew Heflich, szef SoundArt. – Cieszę się, że możemy ją wspierać i poprzez obecność na iTunes znacznie poszerzyć grono odbiorców, którym utwór „Zmieniłam się” z pewnością przypadnie do gustu. Ten kawałek pokazuje potencjał Tes, obok którego nie wolno przejść obojętnie – dodaje.

 

Więcej:

https://www.facebook.com/martyna.fober

http://www.soundart.com.pl/

Komentarze

Komentarz