MVP to najnowszy klip od Zbuka, który zamyka promocję albumu „Życie Szalonym Życiem”. Jednocześnie jest on hołdem złożonym przez rapera jego rodzinnemu miastu – Prudnikowi – czyli miejscu, gdzie wszystko się zaczęło. Za bit odpowiada Lema, skrecze Dj Element. Przy produkcji klipu wsparcia udzielił urząd miasta Prudnik. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy. Album dostępny jest cały czas na www.preorder.pl

„Życie Szalonym Życiem” to naturalny krok po pierwszym, świetnie przyjętym albumie „Że Życie Ma Sens”. Po mocno klasycznie brzmiącym pierwszym albumie, „Życie Szalonym Życiem” to płyta pełna eksperymentów i utworów, w których młody raper udowadnia swój talent.

ZBUKU to artysta młodego pokolenia, raper, który wybił się jak klasyczny MC – dzięki sztuce freestyle. Poprzez liczne występy w konkursach freestyle’owych i dzięki osiąganych w nich dobrych wynikach, młody artysta przebił się do świadomości słuchaczy, zrzeszając coraz większe grono fanów. Aktualnie jeden z najbardziej znanych raperów młodego pokolenia.

Drugi solowy album ZBUKA promują teledyski zrealizowane w czeskim Hradec Kralove, w Barcelonie oraz w Bangkoku (Tajlandia).

Komentarze

Komentarz