slowo_plakat_freeJeszcze we wrześniu swoją premierą będzie miał wspólny klip Glacy (My Riot) oraz związanego z RPS Enterteyment rapera HZOP. Będzie to teledysk do utworu „Mury spłoną” z nadchodzącej płyty HZOP zatytułowanej „Słowo”. Właśnie ruszyła przedsprzedaż albumu, zaś muzycy udostępnili wideo zapowiedź klipu!

Najnowszy album HZOP („Słowo”) swoją premierę będzie miał 28 września. Wtedy też zostanie zaprezentowany wspólny klip HZOP i Glacy do utworu „Mury spłoną”.

Zapowiedź klipu:

We współpracy obu artystów pośredniczył Peja. – HZOP od dawna jarał się dokonaniami Glacy, zapytał mnie czy mogę pomóc mu ich skojarzyć – mówi właściciel RPS Enterteyment. – Wspólne nagranie My Riot i Śliwy umocniło HZOP w przekonaniu, iż warto spróbować i powalczyć o współpracę z legendarnym wokalistą. Zadzwoniłem do Glacy, napisałem maila, w którym przedstawiłem wizje HZOP, Glaca przemyślał a reszta to już proces twórczy: wymiana materiałów. Na początku propozycja HZOP została odrzucona i artyści wybrali inną kompozycję. „Mury spłoną” to przejmujący ostry i bezkompromisowy obraz nierzadko brutalnej rzeczywistości, o której media wspominają jedynie w sobie znany sposób. Dzięki chłopakom mamy szansę stworzyć hit na miarę „Jeden taki dzień”  lub „W tym mieście” – dodaje Peja.
W utworze „Mury spłoną” z płyty „Słowo” HZOP (premiera 28.09) gościnnie udzielił się także MR White z ekipy My Riot. Klip zrealizuje ekipa 9liter Filmy. Dwudniowe zdjęcia zostały zrealizowane na terenie Poznania. W projekt zaangażowana jest większa ilość osób a nad scenariuszem czuwali również HZOP i Glaca. – Dziękuję wszystkim, których poznałem w Poznaniu przez ostatnie dwa dni…wielki szacunek! – pisze na oficjalnym koncie Facebook Glaca. – Dużo się od Was nauczyłem i mam nadzieję, że swoją pracą mogę oddać Wam część tej energii z powrotem. Takie chwile wiele dla mnie znaczą.

 

Premiera klipu 28 września – razem z premierą nowej płyty HZOP, którą już można zamawiać w preorderze pod tym linkiem: http://www.rapszop.pl/polskirap/hzop/sowo/35460

 

Więcej:

www.facebook.com/HZOPofficial

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

 

 

Komentarze

Komentarz