Slums Attack pracuje nad trzema ostatnimi utworami na płytę „CNO2”, której premiera już 15 września. Dużym zainteresowaniem cieszą się planowane koncerty promujące wydawnictwo.
– „CNO2” pojawi się na rynku za niecałe trzy miesiące – mówi Peja.
– Cały czas odliczamy i pracujemy nad materiałem. Mamy trzy ostatnie utwory do nagrania, czekamy na zwrotkę Masta Ace i kilku gości. Zgodnie z planem, wchodzimy w fazę aranżacji i miksów. Koncerty promujące krążek „CNO2” są już zabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się śpieszy! – dodaje rapper.

Wszystkich organizatorów zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem terrorym@poczta.onet.pl lub telefonicznie +48 506 038 089.

Premiera albumu „CNO2” będzie miała miejsce 15 września. Pojawią się na nim goście zza oceanu. Legendy z Nowego Jorku ONYX (w utworze „Colabo”) oraz Masta Ace (w kawałku „The Bridge”). W planach jest także nagranie utworu podsumowującego współpracę Slums Attack z zagranicznymi ekipami, z którymi poznaniacy koncertowali podczas EUROPEAN RE-TURN TOUR 2011 oraz utwory z kilkoma innymi wykonawcami polskiej sceny rap.

Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: www.cno2.pl

Żródło newsa   http://pejaslumsattack.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1340347747&archive=&start_from=&ucat=&

Komentarze

Komentarz