Na www.preorder.pl dostępna jest już przedsprzedaż nadchodzącego albumu HDS-a. Krążek “Honor Duma Szacunek” ukaże się 21 października nakładem labelu Ciemna Strefa, przy wsparciu Step Dystrybucji.

 

Preorder: https://preorder.pl/muzyka/polska/hds-honor-duma-szacunek

 

Honor Duma Szacunek to 4 solówka HDS-a. Jest to 14 starannie wyselekcjonowanych utworów które zachowane są w klasycznej konwencji.

 

Oprócz artysty na albumie będzie można usłyszeć czołówkę krajowej sceny ulicznego rapu. Za muzykę odpowiadają czołowi producenci których podkłady zostały przyozdobione dźwiękami żywych instrumentów za których brzmienie odpowiadali zawodowi muzycy.

 

Album ten jest mocno refleksyjny nie brakuje jednak też mocnych kawałków opisujących życie codzienne w Polsce. Płyta jak sama nazwa wskazuje niesie za sobą wartości które w dzisiejszych czasach co raz bardziej zanikają i są na wymarciu pomimo bardzo dojrzałych utworów autor jednak nie daje zapomnieć o tym gdzie się wychował jak żyje i skąd pochodzi. Sam artysta twierdzi ze jest to jego najlepsza z wydanych przez niego płyta i najbardziej dojrzała pod względem warstwy lirycznej jaki muzycznej.

hds-honor-duma-szacunek-okladka

Komentarze

Komentarz