Już 20 października 2012 w sklepach na terenie całego kraju znajdzie się debiutancki album WTM & CBR zatytułowany „Zgodnie z planem”. W ciągu tygodnia zostanie uruchomiony preorder płyty, a będzie go można zamówić za pośrednictwem Rapportal. Wydawcą płyty jest FonografikaWTM & CBR to projekt, który powstał z inicjatywy wyszkowskiej grupy WTM (Fabster, Mączak, Sqrzak, TZI, DJ MKS) oraz warszawskiego rapera CBR-a. Wiele wspólnych koncertów i nagrań zaowocowało tym, że obie strony postanowiły stworzyć coś wspólnego. „Zgodnie z planem” to płyta, która jest ukłonem w stronę klasyki i starej szkoły rapu. W odróżnieniu od poprzednich nagrań „Zgodnie z planem” to powrót do korzeni i brudnych sampli. Autorzy płyty poprzez formę przekazu, osobiste teksty oraz klasyczne brzmienie pragną nawiązać do złotej ery polskiego rapu.

Nawiązując do powyższej koncepcji – goście na płycie nie są również przypadkowi. Na WTM & CBR „Zgodnie z planem” znaleźli się, m.in.: Pih, Żółf (Fenomen), Numer Raz (Warszafski Deszcz), Pęku (VETO), Franek (Stereofonia), GRZ (PeelMotyff). Nie zabraknie również i młodej krwi jak np.: Tomiko czy Zaginiony (Streetworkerz). Ponadto kilka utworów z płyty dopełnia kobiecy wokal, za który w całości odpowiada Sylwia Dynek z zespołu Sound’n’Grace (m.in. finalista Mam Talent). Warstwą muzyczną natomiast zajęli się: Fabster, DJ 600V, Młody GRO, Zbylu, Pirad oraz Święty Mikołaj, natomiast skrecze to dzieło tak DJ’ów jak: DJ MKS, DJ Grubaz oraz DJ Bili.

 

TracklistaWTM & CBR „Zgodnie z planem”:

1.   WITAMY (INTRO)
2.   TYLKO TEN RAP   (feat. Sylwia Dynek)
3.   COŚ KOSZTEM CZEGOŚ   (feat. Numer Raz / Warszafski Deszcz)
4.   TO JEST WŁAŚNIE TO MIASTO
5.   POZMIENIAŁO SIĘ   (feat. Zaginiony, Sylwia Dynek)
6.   JESTEM WINNY   (feat. Pih)
7.   NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM
8.   ZGODNIE Z PLANEM
9.   UKRYTA PRAWDA   (feat. Pęku / VETO)
10.  ULICAMI ŻYCIA
11.  ZACZNIEMY OD NOWA   (feat. Sylwia Dynek)
12.  Z CZASEM 
13.  BRZYTWA  (feat. Żółf / Fenomen)
14.  A CO GDYBY 
15.  NA PRZEŁOMIE WIEKÓW(feat. GRZ / PeelMotyff)
16.  BĘDĄ Z NAS LUDZIE 
17.  KRÓLU ŻYCIA   (feat. Tomiko)
18.  JEDEN SZCZEGÓŁ   (feat. Franek / Stereofonia, Sylwia Dynek)
19.  NIERAZ BOJĘ SIĘ ZASNĄĆ 
20.  WSZYSTKO JEST PRZEMYŚLANE (OUTRO)


Wkrótce zostanie opublikowany pierwszy teledysk promujący „Zgodnie z planem”. Klip do utworu, o którym mowa to „Jestem winny” z gościnnym udziałem Pih-a. Sprawdźcie zapowiedź:

WTM & CBR ft. Pih – Jestem Winny (trailer)

Ponadto ekipa przygotowała inne materiały, jednym z nich jest RapOneShot

 

RAP ONE SHOT S03E36 – WTM & CBR – Witamy

 

Preorder można zamawiać tutaj: http://www.rapportal.pl/shop/wtm-cbr-zgodnie-z-planem/16019

Więcej:

www.facebook.com/wtm.cbr

www.wtmsklad.com.

Komentarze

Komentarz