Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zaprasza na koncert Wyższej Szkoły Robienia Hałasu promujący ich najnowsza płytę: „Szkoła Wyrzutków” , który odbędzie się 8 grudnia w klubie Nowy Andergrant, w Olsztynie.
Wystąpią:
Wyższa Szkoła Robienia Hałasu (Shellerini i Słoń)
Wsparcie:
DJ Soina

 

 

Support

Wąski & Jamal

SPP ( Strefa Północ Polska )
Sobota, 08.12.2012
Klub Nowy Andergrant
ul. Kołobrzeska 32, 10-432 Olsztyn
Start: 20:00

Bilety:
– w przedsprzedaży w cenie 20zł (klub, hip-hop.pl)
– w dniu koncertu w cenie 30zł (rezerwacja na info@bashesh.com)

Do zobaczenia w klubie !
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/348802165211277/
Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com
Shellerini zaprezentował się szerszej publice w roku 2002 na “Opowieściach z betonowego lasu” donGURALesko. Rok później, dołączył do składu PWS (Mikser i Szpaku), z którym to wypuścił krążek “PDG Rapertuar”.  Ponadto na swoim koncie ma dwa mixtape`y nagrane wspólnie ze Słoniem oraz gościnne występy  w licznych produkcjach m.in. na “Drewnianej Małpy Rock” DGE,   “Operacji Kocia Karma” Killaz Group, “Mixtape nr IV” Dj Decks oraz “Na serio” Rychu Peja SoLUfka.  W marcu 2010 ukazała się składanka “Gościnnie Shellerini”. Stanowiła ona preludium do solówki artysty zatytułowanej “PDG Gawrosz” i wydanej w lutym 2011.
Słoń po występach gościnnych na takich projektach jak Łestern 3 Ramony, na dobre wypłynął na mixtape’ie Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Po ogólnopolskim sukcesie krążka (ponad 2000 sprzedanych egzemplarzy) w roku 2009 wydał solową płytę pt.”Chore Melodie”. Na albumie gościnnie udzielili się tacy raperzy jak: Peja , Kaczor (Killaz Group) czy Paluch (Aifam).
24.września 2010 ukazał się kolejny projekt stworzony z poznańskim producentem Mikserem – Demonologia. Album, dzięki któremu Słoń stał się jednym z najbardziej charakterystycznych polskich MC’s.
“Wyższa szkoła robienia hałasu”  oraz “WSRH Unhuman Mixtape” nie zawiodły oczekiwań słuchaczy zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym. Oba albumy cieszyły się sporym zainteresowaniem we wszystkich częściach Polski, głównie ze względu na pokłady energii tkwiące w twórcach WSRH, siłę przekazu oraz niepowtarzalny “typowo poznański styl”. Sheller i Słoń współpracowali z takimi artystami jak m.in: donGuralesko, Kaczor (Killaz Group), Peja, Onar, Ramona 23, Kajman,Rafi, Paluch, Aifam, Beat Squad, DJ Decks, DJ Kostek, DJ Hen, DJ Story, Mikser, Donatan, Matheo czy Julas. Poza pracą stricte wydawniczą w latach 2008 – 2010  zajmowali się również prowadzeniem autorskiej audycji RAPodajnia na antenie RadioGlob.pl.
Obecnie promowany nowy album “Szkoła wyrzutków” okazał się jedną z najlepszych płyt w Polsce. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić to na własne oczy… i uszy !

 

 

Komentarze

Komentarz