Lukas, znany ze składu Odgłosy Miasta oraz Cyhacz Wschodnia Strona prezentują projekt pod szyldem Wschodnia Strona. Teledysk powstał do utworu „Carpe Diem” i został nakręcony podczas wspólnego wypadu chłopaków na Majorkę.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGjs9A9Ea6o

– Do numeru swoje trzy grosze dołożył Dj Cut A Head w postaci zajebistych cutów na refrenie. Kawałek wyszedł pod szyldem Wschodnia Strona ale na zwrotkach udzieliliœmy się we dwóch czyli Lukas i Cyhacz. Pozdrawiamy Arsona, Stoka i Brzyzia czyli nasz pełny skład WS – mówi Lukas.

Za postprodukcję teledysku odpowiada ekipa Filmotion.

– Sam klip jest w całoœci nakręcony przez naszą zwariowaną czwórkę, którą widać na ujęciach i jest streszczeniem naszego pobytu na tej zajebistej wyspie. Można było ten czas spędzić leżąc na plaży lub przy basenie w hotelu, ale my jednak wybraliœmy aktywniejszą opcję zwiedzenia jak największej ilości miejscówek. Korzystają z okazji chcieliœmy podziękować Choinie za zajebisty bit, Dj’owi Cut A Head za kozackie skrecze oraz wszystkim, którzy pomogli przy realizacji klipu „Carpe Diem”. Lukas i Cyhacz ! Odgłosy Miasta WS ! PZDR ! – dodaje Lukas.
Więcej:

Wschodnia Strona na FB:

https://www.facebook.com/wschodnia.strona?fref=ts
Odgłosy Miasta na FB:

https://www.facebook.com/odglosymiastaLSM?fref=ts

Komentarze

Komentarz