Do wydania najnowszego albumu polskiej legendy rapu Slums Attack „CNO2” coraz bliżej. Odliczanie trwa, co można sprawdzić na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.cno2.pl. Znamy tez kolejnego gościa na płycie, którym jest raper Śliwa. Bądźcie czujni!

– „CNO2” pojawi się na rynku za trzy miesiące – mówi Peja. – Dopieszczamy każdy kawałek, żeby oddać naszym słuchaczom do rąk naprawdę materiał, który zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta i przekona nieprzekonanych. Kolejnym gościem na płycie „CNO 2” jest Śliwa, który dograł zwrotkę do utworu „Gigant”. Właśnie odpaliliśmy specjalną stronę, na której odliczany jest czas do premiery „CNO2”. Zapraszamy! – dodaje raper.

Premiera albumu „CNO2” będzie miała miejsce 15 września. Pojawią się na nim goście zza oceanu. Legendy z Nowego Jorku ONYX (w utworze „Colabo”) oraz Masta Ace (w kawałku „The Bridge”). W planach jest także nagranie utworu podsumowującego współpracę Slums Attack z zagranicznymi ekipami, z którymi poznaniacy koncertowali podczas EUROPEAN RE-TURN TOUR 2011 oraz utwory z kilkoma innymi wykonawcami polskiej sceny rap.

Źrudło http://pejaslumsattack.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1339599813&archive=&start_from=&ucat=&

 

Slums Attack „Całkiem Nowe Oblicze 2 ” (Relacja nr 1)

 

Slums Attack „Całkiem Nowe Oblicze 2 ” (Relacja nr 2)

 

Slums Attack „Całkiem Nowe Oblicze 2 ” (Relacja nr 3)

 

Slums Attack „Całkiem Nowe Oblicze 2 ” (Relacja nr 4)

Komentarze

Komentarz