west_fest_plakat_fb_wwwOto wydarzenie dla wszystkich miłośników West Coastu w Polsce! Już 6 lipca w poznańskim klubie „U Bazyla” odbędzie się koncertowo-imprezowy event, którym rozpoczniemy okres wakacyjny w iście kalifornijskim klimacie.

Tego dnia na scenie zaprezentuje się wam m.in. duetRoach/SherlOck, którzy zagrają dla was ich dobrze przyjęty album„Trójmiejski Funk” oraz świeże numery z nadchodzącego materiału, który stanowić będzieEP „Impala Music” i nowe, pełnoprawne LP. Gdyński raper ma już na swoim koncie współpracę z takimi legendami zachodniego wybrzeża jak King TKokane czyKnoc-Turn’al a na jego kolejnych projektach można się spodziewać następnych głośnych nazwisk z Kalifornii.

Oprócz tego, z premierowym koncertem wystąpi również ekipaProjekt West, w skład której wchodzą m.in. W.B.U & SynTejZiemiHary/Green Team,MichuWdoPdoSOgnik Representa oraz Bez Dygresji. Zagrają oni numery z wydanej w maju przez RPS Enterteymentpłyty „Wolumin Pierwszy” a także poboczne kawałki ze starszych wydawnictw.
Oprócz tego, zaprezentują się też inni reprezentanci Wielkopolski, którzy także tworzą swoją muzykę w oparciu o ciepłe, kalifornijskie standardy. Będą to ABe (Poznań) z krążkiem „Poziom 4″ oraz grupaHa5 z Konina, znana m.in. ze współpracy z Shade Sheistemprzy okazji nagrywania albumu „Zdążyć Przed Zachodem”.

Po części koncertowej, planowane jest także „West Coast Afterparty”, na którym Mietek oraz DJ GWRzaprezentują wam całą muzyczną historię zachodniego wybrzeża – od pionierskich kawałków, przez g-funkowe klasyki aż po współczesną nową erę. Starannie wyselekcjonowane numery z bogatego archiwum z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów tego gatunku bez podziału na mainstream i underground.

Startujemy o godzinie 20:00 – wstęp 15 zł. Zapraszamy!

DATA: 06.07.2013
MIEJSCE: Klub u Bazyla, Święty Wojciech 28, 61-749 Poznań
START: 20:00
WJAZD: 15 zł

Dołącz do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/1386909478187451

ZAPOWIEDŹ

 

Komentarze

Komentarz