plakat_DobryMCPoznaliśmy miejsce, w którym odbędą się pierwsze w Polsce warsztaty techniczno – menedżerskie Dobry MC. Spotkanie z Fokusem i Anetą Błażejczyk odbędzie się 8 i 9 czerwca na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (pl. Sejmu Śląskiego 2, sala 205). Warsztaty DOBRY MC mają doskonalić umiejętności rapowania oraz wprowadzać w tajniki hip-hopowej promocji

– To nietypowe dla raperów miejsce, ale idealne ze względu na komfort i akustykę wybraliśmy wspólnie z naszym partnerem, studenckim radiem Egida – mówi koordynator projektu, Przemek Kubajewski. – Kto wie, może młodsi uczestnicy warsztatów tak zachwycą się lokalizacją i klimatem, że po szkole wybiorą tę uczelnie – dodaje.

Warsztaty w Katowicach rozpoczynają cykl, który będzie gościł również w innych miastach w Polsce. Śląsk i Fokus to początek, już niedługo potwierdzone zostanie info o drugiej edycji, z równie uznanymi nauczycielami biznesu i stylu.

– Tymczasem skupmy się jeszcze na katowickich warsztatach – kontynuuje Przemek Kubajewski. – 8 i 9 czerwca udoskonalisz swój warsztat techniczny, Fokus wskaże Ci odpowiednią drogę, pomoże Ci w opanowaniu i poprawieniu Twojego flow. Oprócz tego, poznasz tajniki promocji. Nie wystarczy być dobrym raperem, byś został dostrzeżonym, musisz wiedzieć, jak skutecznie się wypromować. W tym pomoże Ci skuteczny menedżer, czyli Aneta Błażejczyk która poprowadzi wykład, podczas którego dowiesz się na czym to wszystko polega – dodaje.

Dodatkowo dla najlepszego MC czeka mega wyróżnienie – możesz wystąpić przed Fokusem na Hip Hop Fest Nysa 2013, który odbędzie się w sierpniu!

Formularz zgłoszeniowy: www.akademiamm.pl/dobry-mc

Jeśli chcesz o coś zapytać – napisz (info@akademiamm.pl) lub zadzwoń (797 209 878)

Komentarze

Komentarz