FOKUS_PLAKAT-01-01-01

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych rozpoczyna nabór na drugie warsztaty z Fokusem i Anetą Błażejczyk, jego menedżerką. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Katowic 5 i 6 kwietnia.
– W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi warsztatów Dobry MC, mamy świetną wiadomość – właśnie organizujemy nową odsłonę z naszymi stałymi, sprawdzonymi ekspertami. – mówi Przemek Kubajewski, twórca warsztatów. Spotkanie Dobry MC drugi raz poprowadzą: Aneta Błażejczyk (menedżerka Fokusa, Rahima i Pokahontaz), która wyłoży wszystkim uczestnikom tajniki promocji – bo przecież każdemu raperowi zależy na tym, żeby jego muzykę znali wszyscy. Aneta wskaże, jak to robić skutecznie. A jak dobrym MC pod względem technicznym pokaże Wam nie kto inny jak Fokus. My już wiemy, że te warsztaty będą jeszcze lepsze, jeszcze ciekawsze – mówi Kubajewski.
Organizatorzy tradycyjnie szykują niespodzianki, które będą ujawniane niebawem. Warsztaty odbędą się 5 i 6 kwietna w Katowicach. Liczba miejsc ograniczona, także nie zwlekajcie i zapisujcie się! Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Cena za udział w dwudniowych warsztatach to zaledwie 250 zł.
By wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz na stronie: www.akademiamm.pl/dobry-mc/fokus.

Więcej info na www.dobrymc.pl

Komentarze

Komentarz