Już w najbliższy piątek (28.11.) odbędzie się kolejny koncert w ramach wspólnej trasy m.in. Vixena, ToMZeTa i Rovera. Człuchowska impreza jest kolejną z cyklu, który potrwa jeszcze do 19 grudnia.

Trwający od października tour obejmuje w sumie dziesięć miast.Biorą w nim udział Vixen, Rover, TMK aka Piekielny, ToMZeT i oSb wspierani przez lokalne supporty. – Trasa cieszy się w pełni satysfakcjonującym zainteresowaniem – mówi ToMZeT. – Ludzi nie brakuje a występy, które za nami potwierdziły, że nasze koncerty, to sprawdzone imprezy, na których warto być. Zapraszamy! – dodaje.

Najbliższy koncert raperów odbędzie się 28.11. w Człuchowie, w klubie Cube w ramach Cube Rap Night. Niestety, nie weźmie w nim udziału TMK aka Piekielny z powodów zdrowotnych.  Organizatorem trasy jest 3 Strona Świata Label przy współpracy z Agencją Koncertową PullUp przy okazji koncertów w Tychach i Łodzi. Niewykluczone, że do trasy dołączą kolejne miasta. – Rapu nie powinno sprawdzać się tylko w Internecie – mówi Mariusz Kuś z 3 Strony Świata. – Wylogujcie się, wyjdźcie z domów i sprawdźcie naszych graczy na żywo – zachęca.

Daty i miasta koncertów:

16 października – Łódź

17 października – Myszków

28 listopada – Człuchów

04 grudnia – Tychy

05 grudnia – Cieszyn

06 grudnia – Piekary Śląskie

11 grudnia – Elbląg

12 grudnia – Malbork

13 grudnia – Szczytno

18 grudnia – Słupsk

19 grudnia – Gdańsk

 

Szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów: www.facebook.com/3StronaSwiata

Komentarze

Komentarz