vixen_promo 1Związany z RPS Enterteyment raper Vixen upublicznił wspólny utwór z holenderskim raperem HT. Kawałek nosi tytuł „Stay on my ground”. – To moja pierwsze międzynarodowa kolaboracja – cieszy się muzyk. Pracującego nad nową płytą Vixena zobaczymy także na tegorocznym Hip Hop Kempie!

– Z HT poznaliśmy się na koncercie w Szczecinku – mówi Vixen. – Przybiliśmy piątki i oddaliśmy sobie szacunek. HT i Freez (DJ) zaimponowali mi wówczas bardzo swoim występem. Efektem tego jest ten numer. Cieszę się że go zrobiliśmy, tym bardziej że to moja pierwsza międzynarodowa kolaboracja. Zachęcam do sprawdzenia. One love, real hip hop!

Vixen & HT – Stay on my ground Ft DJ SC [prod. Vixen Beatz]

 

W ubiegłym roku swoją premierę miała płyta Vixena zatytułowana „Kontinuum”. Do edycji specjalnej dołączona została książka. Przez pierwszą połowę bieżącego roku trwała trasa promująca krążek, podczas której Vixen wspomagany był na żywo przez perkusistę. Podobnie będzie w Czechach na tegorocznym Hip Hop Kempie, gdzie Vixen zagra dzięki serwisowi Popkiller.pl – Dalej nie mogę uwierzyć, że dzięki akcji popkiller.pl w tym roku będę mógł poczuć kempową atmosferę od strony backstage`u – cieszy się Vixen. – Na tych kilka minut na scenie czekałem długo, a najbliższe próby z perkusistą (Wojciech Kurek), hypemanem (El Grego) i Dj Thivem mają sprawić, że nie zawiedziemy ludzi, którzy zjawią się pod sceną. Szykujemy dla Was coś specjalnego. Dodatkowo, możliwość zobaczenia na żywo takich artystów, jak Kendrick Lamar, Big Daddy Kane czy De La Soul to jakiś kosmos dla mnie! – dodaje Vixen

Raper zdradził także, że pracuje nad kolejnym projektem, którego tytuł, to „V10”.

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz