vixen_promo 1Związany z RPS Enterteyment raper Vixen wystąpi na tegorocznej edycji Hip-Hop Kemp w Czechach. . – Na tych kilka minut na scenie czekałem długo – mówi. W ubiegłym roku swoją premierę miała płyta Vixena zatytułowana „Kontinuum”. Do edycji specjalnej dołączona została książka. Przez pierwszą połowę bieżącego roku trwała trasa promująca krążek, podczas której Vixen wspomagany był na żywo przez perkusistę. Podobnie będzie w Czechach.

– Dalej nie mogę uwierzyć, że dzięki akcji popkiller.pl w tym roku będę mógł poczuć kempową atmosferę od strony backstage`u – cieszy się Vixen. – Na tych kilka minut na scenie czekałem długo, a najbliższe próby z perkusistą (Wojciech Kurek), hypemanem (El Grego) i Dj Thivem mają sprawić, że nie zawiedziemy ludzi, którzy zjawią się pod sceną. Szykujemy dla Was coś specjalnego. Dodatkowo, możliwość zobaczenia na żywo takich artystów, jak Kendrick Lamar, Big Daddy Kane czy De La Soul to jakiś kosmos dla mnie! – dodaje Vixen

 

Raper zdradził także, że pracuje nad kolejnym projektem, którego tytuł, to „V10”.

„Kontinuum” to dziewiąta płyta w bogatym dorobku młodego, 22-letniego rapera i producenta Vixena. Na album składa się 15 premierowych, przepełnionych emocjami utworów, które zabierają słuchacza w te miejsca, w które nie zagląda popędzana codziennością świadomość. Całość tworzy spójną perspektywę widzenia świata przez młodego, pełnego wiary w swoje możliwości człowieka. Czasem pewnego siebie, czasem zagubionego w świecie i w swoim JA, ale mimo wszystko pełnego optymizmu i z lekkim uśmiechem patrzącego w przyszłość, ufając że to, co ma się zdarzyć, wydarzy się wkrótce, ale co z tego wyniknie zależy już tylko i wyłącznie od niego. Bądź od nas.

Na albumie „Kontinuum” pojawili się tacy goście, jak: Bisz, El Grego, Kobra, Kroolik Underwood, Młody M oraz Nalef. Za produkcję oprócz Vixena, który zrobił większość bitów, odpowiadają Sherlock (2 bity) oraz 101 Decybeli, Nalef , Lanek Beats i duet producencki Rockets, który. O brzmienie całości zadbał Arkadiusz Namysłowski, natomiast zdjęcia okładkowe do płyty wykonał Michał Pachel. Wydawcą płyty jest RPS Enterteyment. Dystrybucją zajmuje się Fonografika.

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz