16 luty to data premiery debiutanckiej płyty młodej raperki Guovy pt. „Śmietnik”. Dziś prezentujemy kolejny superspontanicznyoneshot do czwartego i ostatniego singla LP raperki Guovy–„Śmietnik”

Krążek „Śmietnik” zawiera 18 premierowych utworów, w tym 3 remixy. Różnorodność, innowacyjność, lekkość, humor zostają przełamane nieszczęśliwą miłością, chorobą czy oldschoolowymflow. Guova funduje powiew świeżości nie tylko beatboxowymi wstawkami, ale także niekonwencjonalną budową utworów czy elektronicznymi podkładami. Nie zabraknie także klasycznych, samplowanych bitów. Album ukaże się nakładem wydawnictwa Fonografika.

W dniu premiery debiutanckiej płyty Guovy zatytułowanej „Śmietnik” (16.02.) artystka zaprasza wszystkich na premierowe spotkanie, które odbędzie się w Warszawie przy ulicy Inżynierskiej 6 w Warszawie od godziny 12:00. Podczas spotkania, można będzie porozmawiać z artystką, odebrać płytę zamówioną w preorderze oraz zdobyć autograf.

Guova – Super Girl (prod. Hauas, feat. Dj Gugatch) VIDEO

Tekst/wokal: Guova (http://facebook.com/quova)
Muzyka: Hauas (
http://facebook.com/hauasbeats)
Cuty: DjGugatch
Mix/Master: ŁukaszStachyra (
http://www.facebook.com/pages/PEEMPRO/206780442707383)
Wideo: Robert Kwilman

Już za parę dni Guova pojawi się w wywiadzie zrealizowanym dla PLENER TV.

Pierwszy raz mamy okazję zaprezentować wersję fizyczną albumu Guovy „Śmietnik”. Jak czuje się debiutująca artystka? Czy faktycznie jest gotowa na debiut? Jaką Olę pokazuje Guova? Co zmienia fakt wydania płyty? Z czym się boryka raperka? Beat box i drum&bass – dlaczego tak licznie pojawia się w twórczości Guovy? Jakie ma plany na przyszłość? Na te i wiele innych pytań w fajnej i ciekawej rozmowie, odpowiada Guova i jej zespół Muzaman oraz Prus.

Aleksandra „Guova” Głowińska to włodawska raperka, rocznik 1992. Tworzy od 2010 roku, w 2012 wydaje pierwsze demo „Guova – Puyta EP”, które zawierało 5 utworów, każdy w innej konwencji. Już na pierwszej EP zmagała się z szybkimi, elektronicznymi bitami. Klasyczny rap z domieszką drum and bassu czy dubstepu to domena Guovy. Pierwszy duży koncert zagrała w 2012 roku w warszawskim Remoncie, wtedy też zasiliła grono agencji reklamowo-eventowejOnitAgency, z którą współpracuje do teraz. Wiosna 2012 i konkursowa zwrotka „Gdzie oni są?” do wytwórni STOPROCENT przyniosły Guovie popularność, ale nie wygraną. Kontrowersyjne wideo obejrzało prawie milion użytkowników Youtube! Album „Śmietnik” miał być owocem współpracy z wołomińskim producentem Kamilem Kosaaa Rosą, jednak przez rozciągnięcie w czasie produkcji, pomysł uległ zmianie i swoje trzy grosze dorzucili także inni producenci. Przez prawie rok, Guova zagrała kilkadziesiąt koncertów, między innymi przed takimi artystami jak: Fokus, Bisz, TuszNaRękach, O.S.T.R, Molesta, PeeRZet, Sitek, Huczuhucz, W.E.N.A, Rover, Bu, Metrowy, Buka, Reno, Trzy Sześć czy spoza sceny rapowej : SUBLEVEL 2, FattyFatty, The Bartenders, Sensithief, Earl Jacob, KolokosCrew.

Preorder możecie zamawiać tutaj:
http://allegro.pl/guova-smietnik-preorder-i2954115188.html
http://www.rapportal.pl/shop/guova-mietnik/17027
http://preorder.pl/muzyka/hip-hop-polska/guova-smietnik

Komentarze

Komentarz