tzwm_zapowiedź klipu2Warszawski skład daje kolejny przedsmak swojego najnowszego materiału. „Kiedy to było” – to tytuł utworu, do którego nagrany został pierwszy klip, promujący dwupłytowy album TZWM „Archiwum”.– Fabuła to pewnego rodzaju retrospekcja zestawiona z aktualną rzeczywistością. Z jednej strony przedstawiamy realia w czasach, gdy byliśmy nastolatkami. Z drugiej – dzisiejszą sytuację. Pokazujemy tym samym, że zmieniło się wiele, są jednak aspekty, które po tylu latach wciąż pozostały takie same – mówi Siuwax. Premiera klipu już w piątek, 1 sierpnia.

Za zdjęcia oraz montaż wideo odpowiada grupa M.L Filmz. Za scenariusz – TZWM. Beat w utworze jest dziełem DNA. Ujęcia powstały głównie na warszawskim osiedlu, gdzie wychowali się Siuwax, Jano i Iwan – Natolinie.

„Archiwum” to dla TZWM powrót po latach wydawniczej nieobecności. Album jest pierwszym od 11 lat wspólnym materiałem Jana , Siuwaxa i Iwana.

W przeszłości większość klipów kręciliśmy na niemal zerowym budżecie, wszystko było kombinowane i załatwiane na zasadzie przysługi. Poczynając od sprzętu, a na montażu kończąc. Teraz mieliśmy przyjemność współpracy z M.L.Filmz , która jest solidna firmą , wykazującą sie profesjonalizmem. Efekt będziecie mogli zobaczyć w naszym pierwszym klipie – dodaje Siuwax.

Ogólnopolska premiera dwupłytowego wydawnictwa „Archiwum” już 20 września. Album, zawierający aż 27 tracków, ukaże się nakładem Pro Rec.

 

Do sprawdzenia:

Pierwszy singiel promujący „Archiwum”

TZWM feat. Pato Pooh, Stor – Adrenalina ( skrecz DJ Gondek, beat DNA)

 

TZWM na FB:

https://www.facebook.com/pages/TZWM/486311851403941?fref=ts

Pro Rec na FB:

https://www.facebook.com/prorecSA?fref=ts

M.L . Filmz

https://www.facebook.com/MLFILMZ?fref=ts

Komentarze

Komentarz