tzwm2Po 11 latach wydawniczej nieobecności, kultowy skład warszawskiej ulicy zapowiada swój długo oczekiwany album.  „Archiwum” będzie ukazaniem muzycznej ewolucji artystów. Na dwupłytowym materiale  znajdą się kawałki, będące przekrojem twórczości ekipy . Po  latach nieobecności TZWM wraca na głośniki! – zapowiada Siuwax.  Drugi legalny krążek warszawskiego składu ukaże się nakładem Proper Records.

TZWM (Treść z Wielkiego Miasta) to grupa pochodząca z rejonu Warszawa – Ursynów – Natolin. Pierwsze utwory wypuścili pod koniec lat 90. Skład ma na swoim koncie trzy podziemne produkcje: „Hawira Recordz” (2000), „Promień słońca” (2001), „Los Beton Blokos (Szczery Przekaz Płynie)” (2002) oraz legalny album „Powoli do przodu” (2003).  Do tej pory TZWM współpracowali z takimi artystami jak Wigorem z Mor WA , KAFARDixon 37, Profus PPZ/Randewu, Miodu – Jamal , Radar –WSP , Waco , Szmer NUM.  Na pierwszym klipie TZWM , w refrenach pojawił się WDZ z Hemp Gru.  

Obecnie Siuwax i Jano kończą pracę nad swoim najnowszym materiałem, który zgodnie z tytułem, jest swojego rodzaju „archiwum” kilkuletniej twórczości TZWM . – Płyta powstawała przez 8 lat. Dzięki temu możemy usłyszeć w utworach zmiany jakie zachodziły w życiu i muzyce artystów. Zapewniam, że warto było czekać na płytę , włożyliśmy w nią dużo pracy i serca  – dodaje Jano.

Album „Archiwum” ukaże się w II kwartale 2014 roku nakładem Proper Records.

TZWM na FB

https://www.facebook.com/pages/TZWM/486311851403941?fref=ts

Proper Records na FB

https://www.facebook.com/properecords?fref=ts

Komentarze

Komentarz