tzwmKultowy skład warszawskiej ulicy kończy prace nad swoim najnowszym, długo wyczekiwanym krążkiem „Archiwum”.  Na dwupłytowym albumie, który ukaże się po 11 latach wydawniczej nieobecności TZWM, pojawią się gościnnie m.in. Kafar z Dixon 37 i Wigor (Mor – Wa).  – Finalizujemy pracę nad materiałem, który obecnie jest na etapie mixu i masteringu.  A już w połowie lipca na ekranach pierwszy klip promujący album – zapowiada Siuwax.

Album pod znaczącym tytułem „Archiwum” powstawał przez 8 lat. Jak zapowiadają członkowie składu, Siuwax i Jano, płyta jest ukazaniem muzycznej ewolucji TZWM. Na krążku, który zawiera aż 27 tracków, swoje zwrotki dograli tacy goście jak: Kafar (Dixon 37) , Wigor( Mor-Wa), Profus (PPZ) , HI Jack Hood , Pato Pooh, STOR. Szerokie grono producenckie reprezentować będą:,WDK, WITS , Zbyniek ,DNA , Fspólny , Wigor-Trojak , Klimson, Kapsel , Jarus, Domino, Młody GRO, Profus i Przemas.

„Archiwum” ukaże się we wrześniu nakładem Pro Rec. Album przed premierą promować będą 3 klipy. Pierwszy na ekranach już w lipcu.

TZWM (Treść z Wielkiego Miasta)

Grupa pochodząca z rejonu Warszawa – Ursynów – Natolin. Pierwsze utwory wypuścili pod koniec lat 90. Skład ma na swoim koncie trzy podziemne produkcje: „Hawira Recordz” (2000), „Promień słońca” (2001), „Los Beton Blokos (Szczery Przekaz Płynie)” (2002) oraz legalny album „Powoli do przodu” (2003).  Do tej pory TZWM współpracowali z takimi artystami jak Wigorem z Mor WA , KAFARDixon 37, Profus PPZ/Randewu, Miodu – Jamal , Radar –WSP , Waco , Szmer NUM.  Na pierwszym klipie TZWM , w refrenach pojawił się WDZ z Hemp Gru.   

TZWM na FB

https://www.facebook.com/pages/TZWM/486311851403941?fref=ts

Pro Rec na FB

https://www.facebook.com/prorecSA?fref=ts 

Komentarze

Komentarz