grafika

Ruszamy z trzecią edycją Young Guns Festiwal with Kollabo. Od dziś można wysyłać swoje zgłoszenia do hip-hopowego przeglądu i walczyć o nagrody: kasę, patronat Kollabo, sesję nagraniową, support oraz fanty przygotowane przez Kollabo.

Young Guns Festiwal to nic innego jak cykliczne wydarzenie, które ma na celu promowanie podziemnych artystów/składów. Ostateczne eliminacje odbywają się na scenie Kulturalnego Clubu, gdzie zakwalifikowani wcześniej artyści/składy prezentują swoje zdolności przed jury.

Zgłosić może się każdy MC, każdy duet i każdy hip-hopowy skład, który ukończył 16 rok życia. Wystarczy tylko pobrać formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tutaj: www.kollabo.pl/pages/ygf i wysłać go wraz z linkami do max 3 utworów i grafiką na mail: younggunsfestiwal@gmail.com. Na zgłoszenia czekamy do 15.04.2013r.

Pamiętajcie, by w tytule maila dopisać słowo „zgłoszenie” oraz podać nazwę artysty/składu! Szczegóły wysyłania zgłoszeń znajdziecie w regulaminie.

Przegląd został podzielony na dwa etapy preeliminacji i ostateczne eliminacje w Rybniku:

Pierwszy to zbieranie zgłoszeń i wybór dwudziestu artystów/składów, którzy będą mieli pewne miejsce w eliminacjach w klubie w Rybniku. Wybierać ich będzie jury w składzie Dekim, Kamel, DJ Roka + Kollabo.

Drugi to utworzenie specjalnej playlisty na Kollabo, w której umieszczone zostaną utwory pozostałych artystów/składów. Spośród nich użytkownicy portalu Kollabo głosując wybiorą dodatkową 5 artystów / składów, którzy przejdą do ostatecznych eliminacji w klubie.

Trzeci to ostateczne eliminacje w Kulturalnym Clubie, gdzie zakwalifikowani artyści będą mogli pokazać się na scenie. Oceniać ich będzie kolejne jury: Bek-On (rybnicki raper, członek zespołu PomaU), Leon (realizator w studiu No Fear Records), gwiazda wieczoru (czyli gość specjalny – raper, zaproszony przez organizatorów) oraz publiczność.

Szczegóły o zgłoszeniach, eliminacjach, etapach, finale i nagrodach znajdziecie w REGULAMINIE, który dostępny jest na stronie Kollabo.pl
(TUTAJ: www.kollabo.pl/pages/ygf )

Daty zgłoszeń, wyników czy eliminacji również znajdziecie w regulaminie. Zatem zanim wyślesz zgłoszenie, lepiej przeczytaj parę punktów!

KONTAKT:
www.fb.com/YoungGunsFestiwal
– younggunsfestiwal@gmail.com
– bądź z organizatorami: Patrycja Trusia Janas / Michał Wowra

Akcję wspiera:
– Kulturalny Club (www.fb.com/kulturalnyclub)
– No Fear Records (www.fb.com/nofearstudio)
– ZaMiastem (www.fb.com/ZaMiastem)

Komentarze

Komentarz