hzopPo obrazie do utworu „To jest HAZETOPE” przyszedł czas na kolejny klip promujący nowy album lubelskiego rapera. Tym razem będzie to teledysk do kawałka „Słowo”. Dziś prezentujemy trailer teledysku. Przypomnijmy, kolejna płyta HZOP zatytułowana „Słowo” pojawi się na rynku jesienią i podobnie, jak poprzednia płyta „Drogowskazy życia” ukaże się nakładem RPS Enterteyment

– Płyta „Słowo” będzie to obraz ponad półtorarocznej, ciężkiej, dokładnie przemyślanej pracy, wszystko tutaj będzie zapięte na ostatni guzik – mówi HZOP. –  Wszystkie kroki i działania związane z tą płytą realizuję na 101%. Raczej zabraknie na niej lajtowych, wesołych klimatów. Płyta na pewno da niejednemu do myślenia nad tym, co nas wszystkich wokół otacza, od obłudy systemu, w którym żyjemy, przez walkę z trudami codziennego życia, aż do miłości, do naszej pasji, jaką jest Słowo ulicy. Głównym producentem muzycznym płyty jest duet z warszawy NWS, choć nie zabraknie również innych dobrych produkcji – dodaje.

HZOP „Słowo.” śpiew Dolcevita, muz. NWS (TRAILER):

Premiera klipu do „Słowa” odbędzie się już wkrótce, o czym poinformujemy.
HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. – Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał  na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I nie zawiodłem się, „Drogowskazy życia” to bardzo dobry materiał. Czekam na kolejne posunięcia tego artysty – dodaje.

 

Więcej:

www.facebook.com/HZOPofficial

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalną płytę. Premiera krążka „Drogowskazy życia” miała miejsce 10 marca 2012 roku. Kolejny album rapera ujrzy światło dzienne w 2013 roku.

hzop_slowo

Komentarze

Komentarz