Po ostatnich medialnych doniesieniach o tym, że ToMZeT rozpoczyna pracę nad swoją pierwszą oficjalną płytą, muzykiem zainteresowało się wydawnictwo Soundart współpracujące m.in. z Hanną Banaszak czy Krzysztofem Krawczykiem

 – Nie chcę na razie zdradzać wszystkich szczegółów, mogę powiedzieć tyle, że Soundart zajmie się wydaniem i promocją mojego singla „3 strona świata” – mówi ToMZeT. – Niemniej, mogę zdradzić, że perspektywy dalszej naszej współpracy są obiecujące.

Przypomnijmy, zachęcony rewelacyjnym odbiorem utworów takich, jak wspomniana„3 strona świata”, „Do przodu”, czy „Nic się nie stało (Bo to Polska właśnie)” muzyk ToMZeT zdecydował się potwierdzić oficjalnie, że rozpoczyna prace nad swoją pierwszą płytąPóki co, nie wiadomo, jaki będzie tytuł wydawnictwa. Przybliżona data jego premiery to połowa przyszłego roku. – Chciałem przede wszystkim sprawdzić, z jakim odbiorem spotka się moja twórczość – mówi ToMZet. – Od długiego czasu pracuję nad swoim materiałem, mam go już sporo, jednak jestem perfekcjonistą. Co rusz wracam do wcześniej nagranych linii bądź całych utworów, które być może nawet wydawały mi się skończone i poprawiam, je, dogrywa, niekiedy nawet niszczę. Świetny odbiór, z jakim spotkało się tych kilka udostępnionych przeze mnie utworów zmotywował mnie do tego, by profesjonalnie wyjść do ludzi ze swoją muzyką. Rozpocząłem etap tworzenia materiału na moją pierwszą płytą oraz wstępne rozmowy z potencjalnymi wydawcami – dodaje.

ToMZeT to debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky. Muzyk stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.

Na przestrzeni 2012 roku ToMZeT opublikował w Internecie kilka swoich utworów („Do przodu”, „3 strona świata” czy „Chwile zapomnienia”), które współtworzył m.in. z Elą Ożóg, RobemGitarnikiem czy Martą Świątek. Utwory spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. To zmobilizowało artystę do rozpoczęcia pracy nad pierwszym oficjalnym albumem, którego premiera planowana jest na połowę 2013 roku.

Wiadomo, że choć ToMZeT to debiutant, kryjący się pod tym pseudonimem muzyk ma już za sobą związane z branżą muzyczną doświadczenia – Moje dotychczasowe dokonania chcę pozostawić za sobą i udowodnić sobie, że jestem w stanie zbudować coś zupełnie nowego, coś zupełnie od początku, nie firmując się tym, co udało mi się zrobić już wcześniej. To dla mnie wyzwanie i olbrzymia motywacja – deklaruje tajemniczy artysta.

 

Więcej:

http://www.tomzet.com/

www.facebook.com/ToMZeT.music

Komentarze

Komentarz