tewuW sieci pojawił się już najnowszy klip ekipy Tewu promujący ostatni krążek grupy zatytułowany „Epidemia” wydany nakładem RPS Enterteyment.. Teledysk zrealizowano do utworu „Bo chodzi o to” dedykowanego nie żyjącemu raperowi Bolcowi.

– Teledysk powstał do jednego z najważniejszych utworów z tego albumu – mówi Dono. – Przed Wami premiera klipu do utworu „BO CHODZI O TO” z dedykacją dla ś.p Bolca i Hip Hop kultury.

 

 

 

Link do klipu:

Projekt Tewu powrócił z albumem „Epidemia” pod koniec 2012 roku i jak sami twórcy określają, jest to najcięższa płyta w ich dorobku, oparta na klasycznym surowym brzmieniu przygotowanym przez Tomasza Dono Donocika oraz Tomana z drobnymi dodatkami, tzw. żywych instrumentów: gitar Grzegorza Bagińskiego i Tomasza Bienka, perkusji Dawida Tomanka, piana oraz instrumentów klawiszowych Grzegorza Czaji i Pawła Pyszkowskiego. Całość ubarwił flet poprzeczny Aleksandry Kani. Na płytę złożyło się 17 utworów. Gościnnie wystąpili: WSRH, Żary JLB, MDM, Siloe oraz Papu Band w składzie Carma, Sheri, Specyfiq, Viruz, Solei i Żeton.

Link do klipu „Świry”:

Korzenie grupy TEWU sięgają 1992 roku, formacja została założona przez rapera Dono. Aktualnie w jej skład wchodzi oprócz wspomnianego Dono jeszcze trzech członków: Cham-Pion, G2E oraz DJ. SH WUU. Trzeci oficjalny album grupy zatytułowany „Epidemia” ukazał się w listopadzie 2012 roku nakładem RPS Enterteyment. – Cieszę się, że mogę współpracować z tak uznanym w naszym kraju składem, jak TEWU – komentuje współpracę z Tewu Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment.

Link do klipu „Epidemia” :

Singiel „Bądźmy wszyscy k…a naturalni!!!”:

Zobacz wideo relację z prac nad płytą „Epidemia”

 

Więcej:

www.facebook.com/TEWURAP

 www.tewu.pl

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.youtube.com/rpsentv

Komentarze

Komentarz