tomzet_promo 1Rok 2013 to dla ToMZeTa bardzo pracowity czas, po trzech bardzo dobrze przyjętych klipach, muzyk planuje koncepcyjny klipowy tryptyk, którego pierwsza część już w sierpniu. Poza tym, ToMZeT organizuje cykl hip-hopowych imprez w rodzinnej Ostródzie i cały czas pracuje nad płytą

– Będą to klipy do utworów „Nie kończy się świat”, „Po co to wszystko” z gościnnym udziałem zabrzańskiego rapera NWKBZK oraz „Do przodu” z Elą Ożóg, czyli jeden z pierwszych moich utworów – mówi o planowanym tryptyku ToMZeT. – Materiał na płytę skończony, obecnie skupiam się na pozyskaniu patronów medialnych, album na pewno będzie zróżnicowany i zainteresuje lubiących eksperymenty muzyczne – dodaje.

Przygotowywana płyta i klipy to nie wszystko. ToMZeT, pochodzący z Ostródy, zapoczątkował w swoim mieście cykl koncertów CTown Rap, dzięki którym na ostródzkich deskach wystąpili już tacy artyści jak Miuosh, Małpa czy Rover. 26 lipca na zaproszenie ToMZeTa Ostródę odwiedza tym razem donGURALesko.

– Nasza impreza się rozwija, pojawia się coraz więcej lokalnych projektów, które swoim poziomem cieszą ucho słuchaczy – komentuje ToMZeT. – Przed gwiazdami wystąpili już tacy artyści, jak Olszak, Klitka Records, Dąbroch i Broda, ale na szczególną uwagę zasługuje morąski raper Pat, który już prezentuje bardzo wysoki poziom artystyczny. Szczególnie zapraszam na piątkowy koncert, donGURALesko z pewnością da z siebie wszystko!

Plany rozwoju imprezy są dość szerokie, do końca roku ToMZeT zapowiada  jeszcze cztery koncerty, na pewno po świetnie przyjętym koncercie do Ostródy wróci kielecki raper Rover, ale można się także – według zapewnień organizatora. – spodziewać Bisza, Zeusa i wielu innych ciekawych artystów. W przyszłym roku impreza ma zyskać miano festiwalu i maja się na niej pojawić także zagraniczni artyści.

Więcej:

www.tomzet.com

www.facebook.com/ToMZeT.music

Komentarze

Komentarz