HZOP_promoDziś – 14.02. – ma miejsce premiera najnowszego klipu rapera HZOP. Teledysk do utworu „Tak było od ’04” jest ostatnim promującym wydaną pod koniec września w wytwórni Rycha Peji płytę HZOP zatytułowaną „Słowo.”.

 –„Tak było od ’04”, to już ostatni, siódmy teledysk, który promuję moją płytę „Słowo” – mówi HZOP. –  Muzyką zajął się czeski producent El Bajto, video to praca niezawodnych przyjaciół z 9 Liter Filmy. „Dla mnie jest to chyba najważniejszy utwór, jaki kiedykolwiek nagrałem gdyż opisuje całą moją drogę. Jest to historia mojego rapu zawarta w jednym numerze. Gdy wszystko się zaczynało w 2004r. nigdy bym się nie spodziewał, że dziś będę właśnie tu, gdzie jestem. Dziś mija dziesiąty rok od zarejestrowania pierwszych nagrań, było to zwariowane dziesięć lat pełne wzlotów i upadków, to czas, w którym naprawdę bardzo wiele się nauczyłem. Dziś trzeba iść dalej do przodu, wyznaczając sobie nowe cele, ciągle podnosić sobie poprzeczkę, żeby nie spocząć na laurach. Dziś myślę, że nadszedł moment, żeby bardziej poświęcić się dla siebie i dla rodziny, myślę również, że nadszedł czas na pracę nad czwartym solo” – dodaje tajemniczo HZOP. 

Dotychczas płytę „Słowo.” promowało sześć klipów, w tym jeden nagrany wspólnie z Glacą (My Riot):

 

Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalne płyty. Premiera krążka „Drogowskazy życia” miała miejsce 10 marca 2012 roku. Album „Słowo.” swoją premierę miał 28 września. Obie płyty ukazały się nakładem RPS Enterteyment.

 

Więcej:

www.facebook.com/HZOPofficial

www.youtube.com/pejaslumsattack

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

 

Komentarze

Komentarz