Okładka płyty GRymas - Świat się kręciPod nazwą „Świat się kręci”  kryje się tytuł premierowego albumu rapera, gRymasa.To świat pełen emocji, wiary i siły. Przede wszystkim jednak to podróż po obszarach muzycznej świadomości.
Krążek zawiera liczbę 13 utworów, która nie jest tu przypadkowa. Dziewiąta pozycja – „Nie mam czasu” jest utworem promocyjnym albumu. Do tego właśnie utworu powstał również pierwszy klip, zrealizowany przez Sensi&.

Całość porusza tematykę zmian, zdobytych doświadczeń. Na płycie nie brak niebanalnych, przemyślanych tekstów. Brzmienie oscyluje między specjalnie skomponowanymi partiami muzycznymi, a pociętymi samplami. Uzupełnieniem całości są starannie dobrane cuty i skrecze przez Dj’a In-Doora.
Album powstał w zaledwie 3 miesiące.Nad produkcją materiału czuwali doświadczeni i cenieni przez środowisko hip – hopowe producenci, wśród nich m.in. : Dj Eprom, Poszwixxx, Bob Air, Holosonix, Max.Za etap końcowy produkcji odpowiedzialny jest jeden z prekursorów turntablismu w Polsce – Dj Deszczu Strugi/Otrabarwa Studio. O oprawę graficzną zadbał Andrew Tomaszuk, laureat  Diamentowej Płyty za udział w projekcie Donatana „Równonoc”.

Album dostępny na www.burdabrand.pl

Komentarze

Komentarz