Na kanale StepRecordsTV pojawił się odsłuch albumu “Ponad tym”. Od 25 listopada krążek dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

 

Tylko na www.preorder.pl dostępna jest cały czas wersja DELUXE albumu, zawierająca dwa dodatkowe utwory oraz autograf artysty. Krążek można nabyć również w specjalnych pakietach z okolicznościową odzieżą.

Niedługo po ozłoceniu się debiutanckiego albumu „Taksydermia”, Sulin zapowiedział kolejne solowe wydawnictwo. Krążek, który od dziś dostępny jest w sklepach muzycznych, to kolejny krok w progresie muzycznym rapera oraz pstryczek w nos dla wszystkich krytyków.

„Ponad tym” to materiał pełen emocji, wzbogacony śpiewanymi refrenami, które wyróżniają się pomysłowością. Agresywny, ochrypnięty wokal świetnie współgra z szarżującymi, nowoczesnymi bitami. Całość to kawał dobrego technicznego rapu, który zagra świetnie zarówno na imprezie jak i na słuchawkach.

Sulin śmiało eksploruje elektroniczne brzmienie i korzysta z obecnych trendów. Robi to z pewnością siebie i wyczuciem, o czym może świadczyć świetny dobór muzyki – raper w staranny sposób wyselekcjonował materiał od głównie młodych, utalentowanych producentów czyniąc „Ponad tym” obowiązkowym materiałem dla każdego fana newschool’u.

Komentarze

Komentarz