ofertaTargi kultury hip–hopowej Street RAPort 2013 odbędę się w zabrzańskim klubie CK Wiatrak w dniach 19-20 października. Jest to pierwsze tego typu spotkanie w Polsce, na które zaproszeni są wszyscy Ci, którzy fascynują się szeroko pojęta kulturą hip–hop. Wystawcami na targach będą firmy i instytucje, które są ściśle związane z branżą, ale w bardzo zróżnicowanych dziedzinach – muzyka, video, odzież, koncerty, taniec, sztuka czy edukacja.

Oprócz samej sfery biznesowej na uczestników czekają także: pokazy breakdance, warsztaty graffiti, bitwy freestyle, panele dyskusyjne dotyczące hip – hopu i koncerty wybitnych przedstawicieli polskiejsceny rapowej (zagrają m.in. Bisz/B.O.K, Molesta, Fokus, Kajman, Bezczel).

Organizatorzy w taki sposób wyjaśniają genezę powstania przedsięwzięcia: W Polsce odbywa się coraz więcej targów, konferencji skupiających branżę muzyczną. Niestety, hip – hop bardzo rzadko gości na tego typu imprezach, dlatego naszym celem jest, by przedstawiciele środowiska, którego my organizatorzy, również jesteśmy częścią , miało swoje, coroczne święto, podczas którego nie tylko pokażą rapowemu światu swoje produkty i dokonania, ale także spotkają się z kolegami po fachu, wymienia poglądy, nawiążą nowe kontakty biznesowe. To pierwsza edycja spotkania Street Raport, ale naszym celem jest, by co roku, każdy z miłośników hip – hopu, a także każdą firma reprezentująca tą kulturę regularnie uczestniczyła w tym niecodziennym spotkaniu.

Więcej informacji na www.akademiamm.pl

Wszystkie firmy zainteresowane wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami:

Paweł Szopa – 513 680 949, pawel@streetraport.pl

Adam Junkiert – 662 042 212, adam@streetraport.pl

Przemek Kubajewski – 799 209 878

 

Więcej informacji:

www.streetraport.pl

www.facebook.com/StreetRaport

 

Komentarze

Komentarz