W oczekiwaniu na premierę albumu Steel Banging „Dwie Strony Świata”, duet producencki Kriso & Gaca dzielą się ze słuchaczami kolejnym singlem. Utwór „Catch me dippin” pochodzi z drugiego krążka wchodzacego w skład projektu Steel Banging, gdzie udzielili się prawdziwi gracze reprezentujący West Side. Gościnnie usłyszycie reprezentantów Murder Squad Music, czyli Lil Yogi YBE oraz Caliboy’a.

 

            Premiera krążka „Dwie Strony Świata” 15 maja. Płytę nabyć można w przedsprzedaży na www.preorder.pl!

„Dwie Strony Świata” to dowód na to, że uliczny rap ma się bardzo dobrze. Steel Banging to duet producencki, który wyprodukował zbiór hip-hopowych hymnów, które nawiązują do klasyków gatunku, z powodzeniem mieszając ze sobą stare i nowe brzmienie.

 

Obok utworów hołdujących brzmieniom z zachodniego wybrzeża USA, nie zabrakło także nowoczesnych podkładów oraz eksperymentów z elektroniką. Nośne refreny i wyciągnięcie tego co najlepsze z aktualnie popularnych brzmień to tylko niektóre z cech charakterystycznych albumu. Steel Banging wyznaczają nowe ścieżki i dają kolejne tchnienie klasyce gatunku.

 

Pośród gości na albumie pojawili się m.in. Peja, Ero, Ten Typ Mes, Paluch, Sobota, Pih, Dixon37, Nizioł, Kaczor, WSRH, $zajka czy Kali.

Komentarze

Komentarz