Duet producencki Steel Banging dzieli się ze słuchaczami kolejnym klipem! Tym razem obraz powstał do utworu „Umiejętności”, gdzie gościnnie udzielili się Kaczor i Pih. Partię skrzypiec w utworze dograł Marcin „Chives” Roszkowski. Za video odpowiedzialna jest ekipa Bass Media. Numer promuje album „Dwie strony świata”, który swoją premierę będzie mieć 15 maja. Preorder zamówisz na www.preorder.pl!

– Umiejętności to kolejny singiel zapowiadający nasz debiutancki album „Dwie Strony Świata”. Na wokalu Pih i Kaczor. Nikomu nie trzeba przedstawiać tych uznanych w świecie polskiego hip-hopu artystów. – mówią Kriso i Gaca. – Panowie idealnie wykorzystują mocny klasyczny bit, któremu dodatkowy smak i wyrafinowanie nadają skrzypce Marcina CHIVESa Roszkowskiego. Zapraszamy!!

 

„Dwie Strony Świata” to dowód na to, że uliczny rap ma się bardzo dobrze. Duet Steel Banging  wyprodukował zbiór hip-hopowych hymnów, które nawiązują do klasyków gatunku, z powodzeniem mieszając ze sobą stare i nowe brzmienie.

 

Obok utworów hołdujących brzmieniom z zachodniego wybrzeża USA, nie zabrakło także nowoczesnych podkładów oraz eksperymentów z elektroniką. Nośne refreny i wyciągnięcie tego co najlepsze z aktualnie popularnych brzmień to tylko niektóre z cech charakterystycznych albumu. Steel Banging wyznaczają nowe ścieżki i dają kolejne tchnienie klasyce gatunku.

 

Pośród gości na albumie pojawili się m.in. Peja, Ero, Ten Typ Mes, Paluch, Sobota, Pih, Dixon37, Nizioł, Kaczor, WSRH, $zajka czy Kali.

Komentarze

Komentarz