Kriso i Gaca udostępniają kolejny klip! Numer „Pomocna dłoń” promuje najnowszy projekt duetu Steel Banging pt. „Dwie Strony Świata”. Gościnnie w utworze udzielili się Ero, Siwers i Bob One. Na refrenie pojawił się Kancik.

 

            Klip to dzieło ekipy FlyeEyeFilm. Zdjecia do teledysku zostały wkonane na Kubie. Krążek znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz zamówisz na www.preorder.pl!

Kriso i Gaca to dwóch producentów muzycznych z Białegostoku. Są reprezentantami ekipy Steel Banging Musick – jest to amerykański label zrzeszający artystów z prawdziwym west side’owym brzmieniem.

 

Dwie Strony Świata” to szczery uliczny album, na którym pojawiają się legendy oraz aktualna czołówka polskiego rapu. To zbiór refleksji na temat mrocznych stron ulicznego życia oraz dawka motywacji i dobrych wartości od ludzi, którzy znają takie życie od podszewki.

Klasyczne bębny, west coastowe piszczałki i wolno sunący bas – to tylko jeden ze styli muzycznych prezentowanych na projekcie Steel Banging. Obok utworów hołdujących brzmieniom z zachodniego wybrzeża USA, nie zabrakło także nowoczesnych podkładów oraz eksperymentów z elektroniką. Nośne refreny i wyciągnięcie tego co najlepsze z aktualnie popoularnych brzmień to tylko niektóre z cech charakterystycznych albumu. Kolektyw producencki wyznacza nowe ścieżki i daje kolejne tchnienie klasyce gatunku.

Komentarze

Komentarz