Vixen, jeden z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment już 17 listopada wyda swoją najnowszą płytę zatytułowana „Kontinuum”. W sieci pojawił się trailer pierwszego klipu promującego to wydawnictwo. Obraz powstaje do utworu „Utworzymy pełnię”.

 – To są moje życiowe zwrotki, czułem się fantastycznie, nagrywając nowe numery, odkrywając ciągle coś nowego – mówi o nowej płycie Vixen. – Te utwory, to historie o zmianach, dzięki nim zmienia się także moje życie. Nigdy wcześniej nie byłem tak pochłonięty pracą nad żadną płytą, jak byłem nad albumem „Kontinuum.– dodaje muzyk.

 

„Kontinuum” to dziewiąta płyta w bogatym dorobku młodego, 22letniego rapera i producenta Vixena. Na album składa się 15 premierowych, przepełnionych emocjami utworów, które zabierają słuchacza w te miejsca, w które nie zagląda popędzana codziennością świadomość. Całość tworzy spójną perspektywę widzenia świata przez młodego, pełnego wiary w swoje możliwości człowieka. Czasem pewnego siebie, czasem zagubionego w świecie i w swoim JA, ale mimo wszystko pełnego optymizmu i z lekkim uśmiechem patrzącego w przyszłość, ufając że to, co ma się zdarzyć, wydarzy się wkrótce, ale co z tego wyniknie zależy już tylko i wyłącznie od niego. Bądź od nas.

 

Na albumie „Kontinuum” pojawili się tacy goście, jak: Bisz, El Grego, Kobra, Kroolik Underwood, Młody M oraz Nalef. Za produkcję oprócz Vixena, który zrobił większość bitów, odpowiadają Sherlock (2 bity) oraz 101 Decybeli, Nalef , Lanek Beats i duet producencki Rockets, który. O brzmienie całości zadbał Arkadiusz Namysłowski, natomiast zdjęcia okładkowe do płyty wykonał Michał Pachel. Wydawcą płyty jest RPS Enterteyment. Dystrybucją zajmuje się Fonografika.

Tracklista „Kontinuum”:

1. Introwizja Kontinuum [prod. Vixen Beatz]
2. Motywacja [prod. Vixen Beatz]

3. Utworzymy pełnie [prod. Vixen Beatz]
4. Dialog [prod. Vixen Beatz]
5. Tworzymy legendy [prod. Vixen Beatz]
6. Przekonania (feat. Bisz) [prod. Vixen Beatz]
7. Orły [prod. Sherlock]
8. ToVar [prod. Sherlock]
9. Białe gołębie, czarne kruki (feat. Kobra, Kroolik Underwood) [prod. Vixen Beatz]
10. Drugi Świat [prod. Lanek Beats]
11. Urodziłem się by żyć (feat.
El Grego) [prod. Rockets]
12. New Age (feat. Młody M) [prod. Vixen Beatz]
13. Spokój (feat. Nalef) [prod. Vixen Beatz]
14. Nafciarz [prod.
101 Decybeli]
15. UFO [prod. Nafel/Vixen Beatz]

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.rpsenterteyment.com


Komentarze

Komentarz