24 listopada będzie miała miejsce premiera najnowszego albumu jednej z najstarszych ekip hip-hopowych w kraju, czyli Tewu. Tytuł najnowszej płyta grupy to „Epidemia” i ukaże się nakładem RPS Enterteyment. Dostępny jest pierwszy singiel promujący płytę zatytułowany „Bądźmy wszyscy k…a naturalni!!!”
Korzenie grupy TEWU sięgają 1992 roku, formacja została założona przez rapera Dono. Aktualnie w jej skład wchodzi oprócz wspomnianego Dono jeszcze trzech członków: Cham-Pion, G2E oraz DJ. SH WUU. Ostatni album TEWU, to wydany w 2008 roku „Ślad po sobie” i jest to druga oficjalna płyta zespołu. O rozpoczęciu współpracy TEWU z RPS Enterteyment media informują już od dłuższego czasu. – Cieszę się, że mogę współpracować z tak uznanym w naszym kraju składem, jak TEWU – komentuje Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Z niecierpliwością czekam na najnowszy materiał tej ekipy i jestem przekonany, że będzie to kolejna żelazna, listopadowa premiera w moim wydawnictwie – dodaje.
Tewu powraca z hardcorowym materiałem, jak sami twórcy określają, będzie to najcięższa płyta w ich dorobku, oparta na klasycznym surowym brzmieniu przygotowanym przez Tomasza Dono Donocika oraz Tomana z drobnymi dodatkami, tzw. żywych instrumentów: gitar Grzegorza Bagińskiego i Tomasza Bienka, perkusji Dawida Tomanka, piana oraz instrumentów klawiszowych Grzegorza Czaji i Pawła Pyszkowskiego. Całość ubarwił flet poprzeczny Aleksandry Kani. Na płytę złoży się 17 utworów. Gościnnie wystąpią: WSRH, Żary JLB, MDM, Siloe oraz Papu Band w składzie Carma, Sheri, Specyfiq, Viruz, Solei i Żeton. W przygotowaniu klip do tytułowej „Epidemi” pod banderą wrocławskiej Grupy 13 dowodzonej przez Darka Szermanowicza.
TEWU – „Bądźmy wszyscy k…a naturalni!!!”

Więcej:
https://www.facebook.com/TEWURAP
www.tewu.pl
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.youtube.com/rpsentv

 

 

Komentarze

Komentarz