Peja znów każe odliczać fanom hip-hopu w Polsce. Tym razem do kolejnego ważnego wydarzenia na polskiej scenie hip-hop. Już 3 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja imprezy Terrorym Fever, której gwiazdą będzie reprezentant zachodniego wybrzeża USA Spice 1!
– Spice 1 to ważna postać tzw. sceny Bay Area, aktywny w hip-hopie od 1988 roku, twórca albumu „187 He Wrote” z 1993 roku uważanego za jeden z ważniejszych w historii gangsta-rapu – mówi Peja, organizator Terrorym Fever 3. – Cieszę się, że będzie mógł po raz pierwszy na żywo zaprezentować się w naszym kraju. To nie jedyny zagraniczny gość, jaki przybędzie 3 listopada do Poznania. Przyjadą do nas artyści, którzy pojawili się w naszym utworze „Radio Wolna Europa”, wspólnie zaprezentujemy ten utwór po raz pierwszy na scenie. Będą też: Glaca, Pezet, Gandzior, Sliwa, Kroolik Underwood, Kobra i Bezczel, więc nie może zabraknąć i was! Zapraszam na Terrorym Fever 3 – zachęca muzyk.

Na scenie nie zabraknie także Slums Attack prezentującego materiał z najnowszej płyty „CNO2”, która już dzień po premierze uzyskała status złotej.
Terrorym Fever 3, trailer – http://youtu.be/TWjap1zN9Tc
Podczas Terrorym Fever 3 zostaną wręczone Złote Płyty wszystkim gościom, którzy pojawili się na wydanym 15 września albumie Slums Attack.
Więcej:
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/SlumsAttackOfficial
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.rpsenterteyment.pl
www.ironmedia.com.pl

 

Komentarze

Komentarz