Fonografika przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów Slums Attack! Specjalna godzina z twórczością zespołu – będzie prezentacja muzyki, Złotych Płyt, plakaty z autografami oraz konkursy, w których do wygrania m.in. cała dyskografia zespołu!

– Żałuję, że nie możemy być tam osobiście – mówi Peja. – Jesteśmy jednak w trasie, ale wiem że Fonografika przygotowała coś naprawdę specjalnego. Zapraszam na stoisko wydawnictwa w trakcie targów CoJestGrane, przekonajcie się sami – dodaje muzyk.

Specjalna godzina ze Slums Attack odbędzie się 23 listopada od 15:00 do 16:00. – Będziemy prezentować klipu SLU, przygotowujemy wyjątkowy slide show na temat kultowej formacji, każdy będzie mogł zrobić sobie zdjęcie ze Złotą Płytą i Platynową Płytą zespołu – zapowiada Anna Oszajca odpowiedzialna za promocję w Fonografice. – Nie zabraknie oczywiście konkursów, w których do wygrania będą plakaty z autografami, najróżniejsze gifty związane z zespołem oraz płyty, a nawet całe dyskografie Slums Attack. Myślę, że fani zespołu nie powinni tego przegapić.

To nie wszystko! Kolejne godziny (16:00 – 18:00) na stoisku Fonografiki będą poświęcone wytwórni Rycha Peji, RPS Enterteyment. A w niej: prezentacje płyt, klipów oraz goście specjalni: Kobra oraz KroolikUnderwood, flagowi przedstawiciele labelu, którzy pod skrzydłami RPS Enterteyment wydali odpowiednio płyty: „Na żywo z miasta grzechu”, „0/7 na dwóch” (Kobra, Kobra i Bezczel) oraz „Gentleman Flow” (KroolikUnderwood).

Przypomnijmy, 15 września na rynku pojawiła się najnowsza płyta Slums Attack zatytułowana „CNO2”. Już dzień po premierze album pokrył się złotem. Aktualnie trwa trasa koncertowa Całkiem Nowy Tour.

Targi muzyczne CoJestGrane potrwają od 23 do 25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki oraz miejscach towarzyszących w Warszawie.

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz