24 kwietnia na rynku pojawi się piąta cześć wydawniczej serii Bosskiego mająca na celu zabawę z nowymi trendami w muzyce. „Krak 5” promowany jest serią klipów i singli, które do dziś pojawiały się codziennie – najnowszy to utwór „Spaliłem Mosty

 

Krak 5” jest kontynuacją cyklu, w którym raper łączy rap ze stylami z pogranicza hip-hopu i elektroniki. Na nowym krążku usłyszeć będzie można dużo trapu, dubstepu, grime a także przeróżne hybrydy styli. Klasyczne bity musiały na „Krak 5” ustąpić miejsca trapom w produkcji Fabster-a, Flipson-a, WSM BEATS, Dusbtepom Kaj Je Westa, Grimem Kasierr-a czy cloudom 71Ghosta. – Prawdziwym cymesem jest bit autorstwa JSD z Virus Syndicate oraz ekskluzywny bit na wejście, jak zawsze opracowany przez mistrza PZG. – mówi Bosski. Wydawnictwo, które swoją premierę będzie miało już za tydzień – 24.04. – promuje cykl klipów i singli. Najnowszy, to „Spaliłem Mosty”.

Ten kawałek specjalnie zostawiłem na koniec – mówi Bosski. – Został wyprodukowany przez przez mojego serdecznego zioma, znanego rapera i producenta z Manchesteru JSD z legendarnego składu Virus Syndicate – dodaje.

Album „Krak 5” zostanie wydany przez warszawską Fonografikę 24 kwietnia. Pierwsza część cyklu ukazała się w 2007 roku jako nielegal.

Więcej:

www.fonografika.pl

www.facebook.com/bosskiroman

www.youtube.com/bosskiskromny

www.instagram.com/romanbosski

Komentarze

Komentarz