Klip Sokol i Marysia Starosta  foto. Filip ZubowskiSokół i Marysia Starosta nie spoczywają na laurach po tym jak ich wydany ponad pół roku temu album „Czarna Biała Magia” pokrył się platyną.

Właśnie zakończyli zdjęcia do spektakularnego teledysku „Zepsute miasto”, a teraz przygotowują się do realizacji dwóch kolejnych klipów. Na sierpień planują darmowy koncert plenerowy w Warszawie, w podziękowaniu dla fanów za świetną sprzedaż płyty, zaś Prosto szykuje atrakcyjne konkursy związane z platynowym wyróżnieniem dla „Czarnej Białej Magii” powiązane także z 15-leciem marki.

Wisienką na torcie są zaprojektowane przez Digimental Studio wizualizacje przedstawiające Sokoła, Marysię i DJ-a Steeza jako Lego Minifigures – od weekendu dostępny jest już zestaw tapet na komputery i urządzenia mobilne z takimi motywami do pobrania dla każdego (https://www.behance.net/gallery/16713653/Team-Prosto-X-Digimental )

Pomysł Sokoła i Marysi Starosty na ostatni album był niestandardowy. Kontrowersyjny, mroczny materiał, nie poprzedzony żadnymi singlami, promowany zaledwie jednym teledyskiem, do niekonwencjonalnego i mało chwytliwego utworu, okazał się jednak strzałem w dziesiątkę. Album w ciągu kilku miesięcy rozszedł się w platynowym nakładzie, zbierając z reguły bardzo przychylne recenzje, które podkreślały wyjście poza hiphopowy schemat, dojrzałość tekstową, najwyższą jakość produkcji muzycznej oraz mroczną atmosferę. Często podkreślano, że mało kto z rodzimej sceny mógłby sobie na takie ruchy pozwolić. Po premierze albumu odbyła się obfita trasa koncertowa, a teraz nadszedł czas na kolejne nietuzinkowe ruchy związane z promocją albumu.

Bądźcie czujni i śledźcie media społecznościowe pary najważniejszych artystów z Prosto:

Facebook.com/SokoliMarysiaStarosta

Instagram.com/SokoliMarysiaStarosta

Youtube.com/ProstoTV

Komentarze

Komentarz