Spacer_po_getcie

 

Śliwa, reprezentant RPS Enterteyment, którego debiut „Pełen etat” był jedną z najciekawszych płyt hip-hopowych 2012 rokuopublikował pierwszy singiel promujący jego mixtape „Ghetto Champion” zatytułowany „Spacer po Getcie. Raper zapowiada też kolejny klip, tym razem do utworu „Morisson”. „Ghetto Champion” ma ukazać się jeszcze w maju. Raper pracuje także nad drugim oficjalnym krążkiem

„Spacer po Getcie” jest pierwszym singlem promującym mixtape „Ghetto Champion”.

Za bit do numeru „Spacer po Getcie” odpowiada GZ, a dodatkowa gitara w utworze to dzieło Miklosa. Kolejnym obrazem promującym mający ukazać się w maju mixtape będzie klip do utworu „Morisson” – jego premiera odbędzie się 1 maja. To już jutro, więc należy być czujnym.

„Ghetto Champion”tracklista:

1.Intro/O Tym Jak… (Prod.GZ, ŚLIWA)
2.Ghetto Champion (Prod.LEMA, Gitara: MIKLOS)
3.Miłość i Nienawiść (Prod.GZ)
4.Morisson (Prod.2STREFA)
5.Take Money (Prod.LEMA, Gitara: MIKLOS)
6.Gwiazdy Feat. GANDZIOR (Prod.LEMA)
7.Spacer po Getcie (Prod.GZ, Gitara: MIKLOS)
8.G-Champion &Bragga Bandzior Feat. FISHER (Prod.LEMA)
9.Zmarnowany Talent Feat. JONGMEN (Prod.LEMA)
10.Świat Jest Nasz (Prod.GZ, Gitara: MIKLOS)
11.Po Godzinach Feat. FISHER, GZ (Prod.GZ, Gitara: MIKLOS
12.Immortal (Prod.GZ, Gitara: MIKLOS
13.Outro (Prod.GZ, ŚLIWA Gitara: MIKLOS)

Śliwa intensywnie pracuje nad następcą „Pełnego etatu”. Premiera krążka „Chłopak z sąsiedztwa” ma mieć miejsce w październiku bieżącego roku.

 – Wolicie Śliwę na bicie, agresywnego z pazurem czy refleksyjnego z pozytywnym przekazem? Pytam bo nadchodzący album „Chłopak Z Sąsiedztwa” prezentuje mnie w obu obliczach… – czytamy w jednym z wpisów na facebookowym profilu Śliwy. Na album „Chłopak z sąsiedztwa” mają się złożyć 24 utwory. 

 

– Poprzednia płyta Śliwy była jedną z najlepszych w bogatym portfolio RPS Enterteyment – mówi Peja, właściciel wytwórni. – Mam duże oczekiwanie w stosunku do tego, co tym razem przygotuje ten raper i jestem więcej, niż pewny że nie zawiedzie mnie, ani nikogo, kto po te płytę sięgnie – dodaje.

 

Więcej:

www.facebook.com/pages/Śliwa-Official-Fanpage

Komentarze

Komentarz