Już 3 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja organizowanej przez Rycha Peję imprezy Terrorym Fever. Po raz pierwszy na  scenie zostanie wykonany singiel z płyty „CNO2” „Radio Wolna Europa”, który wraz z Peją wykonuje aż 10 gości! Gwiazdą Terrorym Fever III będzie reprezentant zachodniego wybrzeża USA Spice 1!

 – Na trzeciej edycji Terrorym Fever pojawią się prawie wszyscy goście, którzy znaleźli się na naszej najnowszej płycie – mówi Peja. – W tym ci, z którymi stworzyliśmy singiel „Radio Wolna Europa”, czyli ekipa Defuckto z Czech, Azyl z Niemiec, Sniper z Litwy, belgijski R-MC i Loo, Shazaam ze Szwecji, Hijack z Anglii oraz nasz reprezentant Gandzior. Po raz pierwszy na żywo, na scenie wykonamy razem ten ważny dla Slums Attack utwór. Nie można tego przegapić – dodaje muzyk.

Slums Attack „Radio Wolna Europa ” + 10 MC’s

Na Terrorym Fever III 3 listopada w Poznaniu pojawią się także: Glaca, Pezet, Tewu, Trzeci Wymiar, duet Kobra&Bezczel, Śliwa orazKroolikUnderwood. Gwiazdą festiwalu będzie Spice 1. – To ważna postać tzw. sceny Bay Area, aktywny w hip-hopie od 1988 roku, twórca albumu „187 He Wrote” z 1993 roku uważanego za jeden z ważniejszych w historii gangsta-rapu – mówi Peja o gwieździe festiwalu. – Cieszę się, że będzie mógł po raz pierwszy na żywo zaprezentować się w naszym kraju – zachęca muzyk.

 
TERRORYM FEVER 3 TRAILER

Podczas Terrorym Fever 3 zostaną wręczone Złote Płyty wszystkim gościom, którzy pojawili się na wydanym 15 września albumie Slums Attack „CNO2”.

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/SlumsAttackOfficial

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Komentarze

Komentarz