Album „Wszystko Gra”, krakowskiego składu Shoom już 24 marca 2014 trafi w Wasze odbiorniki. Krążek zawiera 12 utworów w konwencji rap i reggae. Całość wyprodukował Webster (Zion Studio), który obok Dahilli (G34) i Jabamana jest gościem w jednym z utworów. Płyta zostanie wydana dzięki Gramy Fair, a dostępna będzie m.in. w salonach Empik.

Przedpremierowo mogliście usłyszeć już pięć utworów: „Im Więcej”, „W Ścianach Myśli”, „Ona mnie nie chce”, „Był” oraz „Początek”. Wszystkie dostępne są pod adresem: https://rap-klip.pl/watch_video.php?v=D39454B17DGG&play_list=71 Album „Wszystko Gra” to spora dawka rapu wymieszana z pozytywnymi emocjami klimatu reggae, łączy w sobie poczucie humoru, specyficzny styl artystów i pozytywną energię z trafnym przekazem.

Zainteresowani preorderem albumu? Zamówienia zbieramy za pośrednictwem shoomowiny@gmail.com

Tracklista:
01. Im więcej…
02. Pieniążki
03. Płyta musi
04. W ścianach myśli
05. Start
06. Odmienność
07. Praw mi
08. Kultura języka
09. Ona mnie nie chce
10. Był
11. Dawka muzyki
12. Początek

Shoom

Przedpremierowo będzie można nabyć album 22 marca 2014 na koncercie premierowym, który odbędzie się w krakowskim klubie Alchemia. Tam gościnnie zagra też Jahbestin i Młody Żoołv, a po koncertach imprezę rozkręci DJ Plash i Dobry Kick. Wstęp na koncert wynosi 5zł. Szczegóły na fanpage www.fb.com/shoomowiny

< Promomix>

Komentarze

Komentarz