Dostępny jest już kolejny klip oleckiego producenta SB! W obrazie do utworu „Mój dom/Kocham” gościnny udział wzięli Bas Tajpan, Monilove oraz dj Kodobeasta. Płyta SB „Struktura dźwięków” ukazał się 20 października 2012 nakładem RPS Enterteyment

Obraz zrobiony przez ekipę 9LITER FILMY to połączone dwa utwory z producenckiego debiutu SB „Struktura dźwięków”

SB feat. Bas Tajpan & Monilove „Mój dom/Kocham” scratch: DJ. Kodobeast

Niedawno SB zaprezentował klip do utworu „Szary melanż”, w którym gościnny udział wziął warszawski MC- Kubson

 

Płyta „Struktura dźwięków” jest rzadkością na polskiej scenie hip-hop. W całości wyprodukowana przez SB, który zaprosił na krążek wyśmienitych gości: raperów, wykonawców reggae i wokalistki. Wszystkie bity powstały w klasyczny sposób. Każdy dźwięk pochodzi z płyty winylowej od stóp, werbli, hi-hatów po basy, sample itp. Na płycie pojawią się tacy artyści jak: Lukasyno (NON Koneksja), Had Hades (Hi Fi Banda), Wigor (Mor.W.A), PMO (Domun) Verte (Wice Wersa), Tutor, Te-Tris, Monilove, Bas Tajpan, Franek (Stereofonia), Bartosz (Endefis), Pęku (V.E.T.O), Proceente, Green, Kubson, B-2, MadMajk (Singledread), Baron Black, Siódmy (Echinacea), DwaZera, HuczuHucz, Żyt Toszter, Szokaz DJ. Krug, DJ. Fejm, DJ. Kodobeast, DJ. Gugatch. Całość zmiksowal i zmasterował legendarny DJ. 600 V!

– SB to kolejne urozmaicenie folkloru mojej wytwórni – mówi Rychu Peja. – Postawiłem tym razem na świetnego producenta i już wiem, że album „Struktura dźwięków” będzie ważnym wydawnictwem na scenie hip-hop w 2012 roku i mocnym akcentem w RPS Enterteyment – dodaje.

 

Więcej:

www.facebook.com/SBBEATS
www.rpsenterteyment.com
www.youtube.com/rpsentv
www.facebook.com/rpsenterteyment

Komentarze

Komentarz