Ruszył nowy program muzyczny prezentujący życie muzyków poza sceną! Praca nad muzyką, codzienne obowiązki , prywatne mieszkania, podwórka i znajomi. W pierwszym odcinku sesja nagraniowa młodego rapera!

– Pilotażowy odcinek prezentuje nam sesję nagraniową w studiu Disease we Wrocławiu, jest to sesja na najnowszą płytę Adee „Dla Ziomali Rap” – mówią twórcy prgramu. –  Za sterami Lunar, jeden z producentów, który dał dwa bity na płytę Adee. Gościnnie na płycie pojawi się także Cornolio, którego także możemy zobaczyć w pierwszym odcinku RWtv. RWtv ma zaprezentować ludziom jak wygląda życie rapera podczas koncertów, wywiadów, w czasie rejestracji nagrań oraz na ich prywatnych podwórkach.Nie raz nawet zaglądać będziemy do ich prywatnych mieszkań. Mamy nadzieję, że będzie to coś świeżego i coś co was wszystkich zainteresuje. W tej telewizji nie zobaczycie, teledysków ani odsłuchów.

 

RWtv Odc. 1 „Studio Disease – Adee, Cornolio”

Bohater pierwszego odcinka RWtv, to młody, obiecujący debiutant na polskiej scenie hip-hopowejAdee w lutym wyda swój pierwszy pełny album zatytułowany „Dla ziomali rap”. Prezentujemy kolejny singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany „Bez pośpiechu”
Adee – Bez pośpiechu (prod. Lunar)

Przypomnijmy, że niedawno Adee podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią RW Records. – Zdaję sobie sprawę z tego, ile mam szczęścia – komentuje Adee. – W czasach, gdy na hip-hopowym rynku jest tak olbrzymia konkurencja, otrzymać możliwość legalnego wydania albumu już na starcie to wielkie szczęście. Moja pierwsza płyta zatytułowana „Dla ziomali rap” ukaże się w lutym. Jeszcze w styczniu natomiast odbędzie się premiera zapowiadającego ją singla – dodaje.

Więcej:

Adee na FB: http://www.facebook.com/adeemusic
Cornolio na FB: http://www.facebook.com/CornolioRap
RW-RECORDS 2013 http://www.facebook.com/rwrecordspl
Montaż i zdjęcia: Piotr Bartosik

Komentarze

Komentarz