bosski (1280x853)Artysta związany z grupami Firma i Bosskiskład oraz prezes muzyczno – sportowej  fundacji Drużyna Mistrzów pracuje nad swoim kolejnym solo. Jak zapowiada Roman Bosski, będzie to jego pierwszy indywidualny album, utrzymany w klasycznym ulicznym nurcie. W kwietniu album ukaże się legalnym nakładem Proper Records.  – Pierwsze rap solo jara mnie do granic!  Na tym etapie potrzebuję podmiotu, który zaopiekuje się mną lepiej niż ja sam potrafię. Proper Records to jedna z najbardziej obiecujących wytwórni. Patrząc na artystów, których skupia cieszę się, że znalazłem się w tym towarzystwie – tak rozpoczęcie współpracy ze świdnickim labelem komentuje Roman Bosski.

Na najnowszym krążku rapera znajdzie się 16 tracków. Już teraz został udostępniony dodatkowy utwór – „2literyR”, który również znajdzie się na płycie, nagrany na wejście na ring dla Roberta Radomskiego:

Bosski, współpracujący do tej pory z takimi artystami jak Sokół, Pezet, Peja, Abradab czy Robert M, ujawnił również kilku gości, którzy pojawią się na jego najnowszym solo.

Do współpracy zaprosiłem mistrzów produkcji takich jak nieoceniony P.A.F.F, młody wirtuoz SOKOS, wszystkim dobrze znany Fuso , rewelacyjny Fabster ,  klimatyczny mistrz  DJ ZEL, Piero autor wielu hitów Firmy oraz Webster, który w Zion Studio odpowiada także za mix i master tego LP. Wokalnie pojawia się moi przyjaciele sceniczni m.in. Firmowcy,Miejski Sort, Peja, Kaen, Sokół i Marysia, Młody Bosski ale przygotowałem także utwory z wokalistami związanymi z instytutem wokalnym mojej Mamy – kto wie czy nawet z moją ukochaną Mamą nie nagramy jakiegoś hita mówi Bosski

 Najnowszy materiał Romana Bosskiego na półkach w kwietniu 2014 roku.

proper (2)

Proper Records podeszło do rozmów ze mną z największym zaangażowaniem i inicjatywą. Podoba mi się kogo wydają oraz tendencje ku którym się chylą. To jeden z nielicznych labeli w Polsce tak przyjazny ulicznemu nurtowi. Ufam, że dobrze zaopiekuje się moim albumem – dodaje Roman Bosski.

Materiał, który otrzymaliśmy jest świetny. Ma duże szanse, by pokryć się złotem.  Utwierdził nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym graczem. Bosski to wyrazisty i nieszablonowy artysta. Cieszymy się, że w 2014 rok wkroczyliśmy akurat z tym raperem w naszych szeregach – mówi Piotr Jamrozik, prezes Proper Records.

Roman Bosski na FB:

https://www.facebook.com/pages/Roman-Bosski/175097159270921?fref=ts

Komentarze

Komentarz