coverNa ruszt leci solowy krążek Bo$$kiego Romana a mianowicie „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18″.  Bosskiego znacie już z takiego składu jakim jest Firma czy jako głównego organizatora 2-óch części Drużyny Mistrzów. Najnowszy album rapera miał premierę 12 kwietnia 2014r.
  Jeśli zdążyliście już go poznać na poprzednich płytach wiecie, że Bosski tworzy uliczną lirykę. Którą przyciągnął do siebie wielkie grono słuchaczy. Na solowej płycie również tego nie brakuje; ciężkie brzmienia i ostre słowa w wykonaniu tego gościa dają mocnego kopa temu krążkowi, co u mnie samego wywołało dość pobudzającą adrenalinę. Pomimo tego, że nie przepadałem za kawałkami „Firmy” gdzie Bosski był jednym z członków, to jego solo wywarło na mnie dość pozytywne wrażenie. Znajdziemy różnorodność w tekstach Bosskiego  jak i różne kategorie bitów, pod które nagrywał. Na krążku udzieliło się wielu gości, m.in.: Kaen, Miejski Sort, Sokół i Marysia Starosta, Peja, Pih i inni. Jedynym z ciekawszych kawałków na tej płycie to numer pt. „Druga Połowa” nagrany razem z Peją ,Pih’em oraz Tadkiem. Różni się on od wszystkich innych ponieważ jest o miłości ,którą MC’s darzą swoje drugie połówki. Daje on ciekawy efekt tej płycie oznaczający, że nie tylko można skupiać się na jednym gatunku rapu jakim jest u Romana styl uliczny. Wielki plus dla niego że potrafił połączyć te dwa odmienne gatunki na jednej płycie i całkiem nieźle to współgra z innymi trackami. Oto kilka numerów z płyty, które mi się podobają i strasznie się nimi jaram:

02.Treningowy Styl ft. Kaen

03. Uliczny styl krakowski

05. Nie zapomnij

08. Druga Połowa

14. Dwie litery R

Więc kilka słów na koniec podsumowujące płytkę, jak dla mnie jak najbardziej krążek godny poświęcenia uwagi. Nie tylko dla fanów Bosskiego ale także dla tych, którzy wcześniej nie interesowali się twórczością tego Pana. Nic tylko lecieć do sklepu i zakupić album. Mam nadzieję że ta recenzja pomoże wam w wyborze
„kupić czy nie?”. Pozdrówki

Płytę można kupić TUTAJ

 

Autor : Grzechu

Komentarze

Komentarz