13 listopada nakładem wytwórni Step Records pojawi się debiutancki album Resta. Album „W.N.M.” (Wiara, Nadzieja, Miłość) to mocny uliczny materiał od człowieka, który współtworzy znaną warszawską ekipę – Dixon 37.

– Słuchając „W.N.M.” będzie można wywnioskować, że były lepsze i gorsze momenty w moim życiu. To że robię rap nie znaczy, że moje życie różni się diametralnie od przysłowiowego Kowalskiego. Są upadki, są wzloty, ale jeśli w tym wszystkim będzie towarzyszyć nam Wiara Nadzieja i Miłość, to jesteśmy w stanie przetrwać te najgorsze momenty i iść dalej do przodu po swoje – mówi Rest.

Raper tłumaczy także, dlaczego zdecydował się na solowy debiut oraz ujawnia, co aktualnie słychać u ekipy Dixon37.

– Pracując nad wydawnictwami Dixon37 ścierają się różnorodne gusta, każdy z nas lubi coś innego. Zawsze znajdujemy wspólny mianownik, czego efektem są płyty w pełnym składzie, ale w tym wypadku chciałem sam decydować co i jak zrobię, od początku do końca – tłumaczy Rest. – Ekipa trzyma się na dobre i na złe, bo nie jesteśmy jakimś sztucznym tworem na potrzeby rynku. Jesteśmy przyjaciółmi, znamy się po naście lat i to jest podstawa naszych relacji. To że działamy razem jako Dixon37 i tworzymy muzykę jest tego następstwem. Obecnie zaczęliśmy prace nad 3 albumem i na pewno w tym roku usłyszycie pierwsze single.

Pierwszy klip do numeru „R.E.S.T.” ukaże się już wkrótce, tymczasem raper udostępnił materiały zdjęciowe z pracy na planie filmowym. Więcej informacji oraz start preorderu albumu niebawem.

Komentarze

Komentarz