Malpa_promo_3Małpa N.A.S., członek legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza,prezentuje wideo relację z nagrania swojego najnowszego albumu zatytułowanego „Przylądek strachu”. Płyta ukaże się 10 maja i promuje ja klip do utworu „Ja wiem i ty wiesz”

Album „Przylądek strachu” powstaje w poznańskim studiu „Druga Strefa” studio, tam też została nagrana relacja z prac nad albumem. Zapraszamy:

Przypomnijmy, że Małpa N.A.S. udostępnił niedawno pierwszy klip promujący zapowiadany na kwiecień solowy album rapera zatytułowany „Przylądek Strachu”. Teledysk powstał do utworu „Ja wiem i ty wiesz”

– Za produkcję klipu odpowiada ekipa BangFilms – mówi Małpa N.A.S. – Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, wierzę że teledysk przypadnie także do gustu słuchaczom. „Ja wiem i ty wiesz” to pierwszy singiel z mojej nowej płyty. Pokazuje, czego można spodziewać się po tym krążku i kogo powinien zainteresować – dodaje raper.

Krążek pod „Przylądek Strachu” ma ukazać się na sklepowych półkach 10 maja. Będzie to druga płyta małpy („Polskie Zoo”, 2012). Całość materiału powstała w studio Druga Strefa i też tam trwają końcowe prace nad ukończeniem płyty. Na krążku  pojawi się o koło 16 kawałków i kilku ciekawych gości, których Małpa – póki co – nie zdradza. Album zostanie wydany nakładem wytwórni Druga Strefa.

Małpa N.A.S. to pochodzący z Poznania raper, członek legendarnej grupy Nagły Atak Spawacza. Związany z kultura hip–hopową od wczesnych lat 90 – tych. Brał udział w wielu projektach m. in. N.A.S. „Dancing u Zenka” czy TBS „ The best of Patologia”.

Więcej:

www.facebook.com/MalpaNAS

Komentarze

Komentarz