TewuRPS ENTERTEYMENT prezentuje czwarty klip promujący płytę TEWU zatytułowaną „Epidemia”. Tym razem obraz powstał do utworu „REJON GNIEWU”.
– Teledysk przedstawia gniewne rejony Górnego Śląska. – zapowiada TEWU. – Zdjęcia toczyły się od początku jesieni 2013 do pierwszej połowy stycznia 2014. W prace nad klipem zaangażowało się wiele osób, którym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do przemieszczenia się w filmowy świat przedstawiony przez Wyrwani Show Production!

Scenariusz i reżyseria : Tomasz „Dono” Donocik
Produkcja teledysku : WYRWANI SHOW PRODUCTION
www.wyrwanishowproduction.pl

Wcześniejsze klipy TEWU:

„BO CHODZI O TO” z dedykacją dla ś.p Bolca i Hip Hop kultury:

„Świry”:

„Epidemia” :

Singiel „Bądźmy wszyscy k…a naturalni!!!”:

Projekt Tewu powrócił z albumem „Epidemia” pod koniec 2012 roku i jak sami twórcy określają, jest to najcięższa płyta w ich dorobku, oparta na klasycznym surowym brzmieniu przygotowanym przez Tomasza Dono Donocika oraz Tomana z drobnymi dodatkami, tzw. żywych instrumentów: gitar Grzegorza Bagińskiego i Tomasza Bienka, perkusji Dawida Tomanka, piana oraz instrumentów klawiszowych Grzegorza Czaji i Pawła Pyszkowskiego. Całość ubarwił flet poprzeczny Aleksandry Kani. Na płytę złożyło się 17 utworów. Gościnnie wystąpili: WSRH, Żary JLB, MDM, Siloe oraz Papu Band w składzie Carma, Sheri, Specyfiq, Viruz, Solei i Żeton.

Zobacz wideo relację z prac nad płytą „Epidemia”:

Więcej:
www.facebook.com/TEWURAP
www.tewu.pl
www.rpsenterteyment.com
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.youtube.com/rpsentv

Komentarze

Komentarz